Оздоровлення та реабілітація на Львівщині для мешканців Донеччини

Дата: 10.06.2024 11:10

Фото без опису«ІНВАСПОРТ»

Фото без описуОздоровлення та реабілітація на Львівщині для мешканців Донеччини з особливими потребами «Інваспорт».

Донецький регіональний центр з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт» на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру Національного комітету спорту людей з інвалідністю с. Яворів (Львівська область) пропонує реабілітацію ветеранів війни, які отримали інвалідність захищаючи Україну від російської агресії, з метою їх повернення до активного життя у цивільному суспільстві. Для участі в реабілітаційно-спортивних зборах або початком систематичних занять обраним видом спорту є показання для занять спортом та фізкультурно-спортивною реабілітацією на підставі МСЕК та ІПР (індивідуальної програмі реабілітації). Бажаючих долучитися та отримати роз'яснення з цього питання, звертатися за телефонами:

0507383436-Ілля Рева (заступник начальника Донецького регіонального центру фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт»);

050966490-Юлія Кадиграбова (начальник учбово-спортивного відділу (Вайбер, Телеграм));

0993799107(Ярослав Безверха, головний фахівець учбово-спортивного відділу);

0996029423(Ярослав Милицьков, головний фахівець учбово-спортивного відділу)