Сьогодні відбулася пряма телефонна лінія

Дата: 08.07.2024 10:09

Фото без описуШановні мешканці Миколаївської громади!

Сьогодні відбулася пряма телефонна лінія, під час якої на ваші запитання відповідав заступник начальника Миколаївської міської військової адміністрації Дмитро Терещенко.

Телефонних звернень було небагато- дякуємо всім,хто зателефонував.

Протягом години на пряму телефонну лінію звернулися люди,які проживають в населених пунктах нашої громади.

Переважно додзвонювачів цікавили питання гуманітарної допомоги,яка надходить в нашу громаду від благодійників.

Спілкування видалося плідним і громадяни змогли отримати відповіді на всі питання, які їх турбували.

Нагадуємо,що прямі телефонні лінії – це своєрідні майданчики, завдяки яким керівники дізнаються про оцінку своєї діяльності з боку активних верств населення. Водночас громадяни мають можливість отримати кваліфіковану інформацію щодо вирішення важливих життєвих проблем безпосередньо від представників влади. Такою сьогодні була зустріч із Дмитром Терещенко.