Впровадження у виробництво посухостійких сортів сільськогосподарських культур

Дата: 15.07.2024 19:08

Фото без описуМиколаївська міська військова адміністрація Краматорського району Донецької області  інформує про впровадження у виробництво посухостійких сортів сільськогосподарських культур:

З метою організації належного виконання пункту 23 Національного плану дій щодо боротьби з деградацією земель та опустелюванням, затвердженого розпорядженням Кабінету міністрів України від ЗО березня 2016 року № 271-р «Про затвердження Національного плану дій щодо боротьби з деградацією земель та опустелюванням» та враховуючи лист Донецької державної сільськогосподарської дослідної станції НААН України (далі - наукова установа) від 01.07.2024 № 102 ,надаємо перелік посухостійких сортів озимої пшениці селекції наукової установи для впровадження у виробництво в агрокліматичних умовах Донецької області (додається).