Епідситуація в громаді на теперішній час
Епідситуація в громаді на теперішній час
Первинна медико-санітарна допомога надається мешканцям громади в повному обсязі.
Протягом тижня сімейними лікарями лікарських амбулаторій громади здійснено 453 прийоми мешканців громади (з них- 76 дитини), відвідано на дому 6 хворих.
За минулий тиждень було зареєстровано 9 випадків на Covid-19, всі випадки зареєстровано в лікарській амбулаторії м. Миколаївка Незалежною міжнародною медичною гуманітарною організацією «Лікарі без кордонів» (Бельгія).
14.08.2024 надано медичну допомогу 33 мешканцям селища Донецьке.
Продовжується робота щодо додаткової імунізації населення проти
коклюша, дифтерії, правця.
Станом на 15.08.2024 в Миколаївській громаді всього було щеплено-112 осіб. З них в лікарській амбулаторії м. Миколаївка -37 осіб, що складає 11,5% від плану.
В лікарській амбулаторії смт. Райгородок -75 осіб, що складає 33, 5% від плану.
Робота в цьому напрямку продовжується.
За розподілом Донецького обласного департаменту охорони здоров'я Центр сімейної медицини отримав вакцину проти поліомієліту, від Донецького обласного центру з профілактики та боротьби зі СНІДОМ отримав швидкі тести на ВІЛ та СНІД, від ДКП «Фармація» отримано медикаменти.