1 грудня світ відзначає День боротьби зі СНІДом
Шановні мешканці Миколаївської громади!
Щороку 1 грудня світ відзначає День боротьби зі СНІДом. Це нагода не лише згадати про масштабність цієї проблеми, а й підкреслити важливість відповідального ставлення до власного здоров’я та підтримки один одного.
СНІД — це не вирок, а виклик, з яким людство навчається ефективно боротися. Своєчасне тестування, доступ до лікування, поінформованість та відсутність упереджень — ключові кроки, що рятують життя.
Ми повинні підтримувати ініціативи, які спрямовані на профілактику ВІЛ-інфекції, розширення доступу до медичних послуг та формування толерантного ставлення до людей, які живуть із ВІЛ. Важливо, щоб кожен відчував захист, повагу та підтримку.
Закликаю всіх бути уважними до свого здоров’я, не нехтувати профілактикою та пам’ятати: інформованість і відповідальність — найкраща зброя у боротьбі зі СНІДом.
Бережімо себе та дбаймо один про одного.
З повагою- начальник Миколаївської міської військової адміністрації Володимир Проскунін