Відділ освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту

Рішення Миколаївської міської ради №12-XIX-8 від 27.03.2018 "Про затвердження Положення про відділ освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області в новій редакції".

Шановні батьки!

Законами України «Про дошкільну освіту» та «Про повну загальну середню освіту»  визначено право дітей з особливими освітніми потребами здобувати освіту в інклюзивних групах/класах  закладів освіти за місцем проживання.

07:59 01.03.2021

План заходів до 150-річчя від дня народження Лесі Українки в закладах загальної середньої освіти Миколаївської міської ради

Поетеса, драматург-новатор, публіцист, критик, громадський діяч – це лише незначний перелік характеристик Лесі Українки. Її життя стало прикладом боротьби, а її зброя – це слово, яке й зараз є актуальним. 25 лютого – 150 років від дня народження Лесі Українки (Лариси Петрівни Косач-?Квітки)

10:15 05.02.2021