06 Квітня, 2021 р., 11:37
Донецька область точно не опиниться в «червоній» зоні карантину в найближчі три-чотири дні. Про це заявив заступник начальника управління стратегічного розвитку охорони здоров'я департаменту охорони здоров'я Донецької облдержадміністрації Олександр Педенко на брифінгу 5 квітня.
05 Квітня, 2021 р., 15:37
                                                    Шановні мешканці громади!
31 Березня, 2021 р., 14:08
Понад 11,6 тис. осіб було щеплено проти COVID-19 з початку кампанії з вакцинації у Донецькій області, з них 420 – за минулу добу.
31 Березня, 2021 р., 09:42
За даними головного лікаря КП «Центр первинної медико- санітарної допомоги» Тетяни Холостової відкриті пункти щеплень в м.Миколаївка та два пункти в старостатах. Це в смт.Райгородок та в с.Рай-Олександрівка.
30 Березня, 2021 р., 15:54
Понад 30 осіб, яким виповнилося 80 та більше років,  були щеплені проти COVID-19 у Донецькій області минулого тижня. Про це заступник начальника управління – начальник відділу стратегічного розвитку охорони здоров’я та забезпечення лікарськими засобами управління організації та розвитку медичної допомоги населенню департаменту охорони здоров’я ОДА Олександр Педенко повідомив під час брифінгу з питань запобігання розповсюдженню коронавірусу на території Донецької області.
30 Березня, 2021 р., 14:01
Шановні мешканці громади!
30 Березня, 2020 р., 15:50
Номер телефону гарячої лінії з питань коронавірусу Миколаївської міської ради