Новини від установ

13 Грудня, 2021 р., 16:09
Щодо надання уточнюючої одноразової добровільної декларації
08 Грудня, 2021 р., 15:33
Головне управління ДПС у Донецькій області нагадує, що з 01 вересня 2021 року стартувало одноразове (спеціальне) добровільне декларування громадянами України активів (розміщених на території України та/або за її межами), які належать їм на правах власності та з яких, відповідно до вимог законодавства та/або міжнародних договорів, не були сплачені або сплачені не в повному обсязі податки і збори.
08 Грудня, 2021 р., 15:32
08 Грудня, 2021 р., 15:32
За 10 місяців 2021 року суб’єкти господарювання Донеччини, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, сплатили до місцевих бюджетів області 977,3  млн грн єдиного податку, що на 13,5%  перевищує минулорічні показники. За рахунок такого приросту місцеві громади отримали на 116,3  млн грн більше, ніж у січні-жовтні 2020 року.
08 Грудня, 2021 р., 15:31