Новини від установ

29 Листопада, 2021 р., 09:32
Велике будівництво: Донецька область. м. Бахмут. Будівництво ЦНАП
19 Листопада, 2021 р., 13:11
Музей науки створюється у Маріуполі у рамках президентської програми «Велике будівництво». У музеї буде представлено 5 експозицій за темами: «Людина», «Оптика», «Великі винаходи», «Фізика», «Природа». Окрім відвідування експозицій, для відвідувачів будуть пропонуватися й освітні програми. Принцип музею – «знання через досвід». Створення Музею науки сприятиме вивченню на практиці законів фізики, хімії, математики та багатьох інших наук. Реалізація проєкту дозволить створити умови для всебічного розвитку учнів та молоді.
13 Жовтня, 2021 р., 08:38
Шановні платники! Головне управління ДПС у Донецькій області нагадує, що з 1 вересня 2021 року стартувало одноразове (спеціальне) добровільне декларування громадянами України активів (розміщених на території України та/або за її межами), які належать їм на правах власності та з яких, відповідно до вимог законодавства та/або міжнародних договорів, не були сплачені або сплачені не в повному обсязі податки і збори.
13 Жовтня, 2021 р., 08:37
Шановні платники! Головне управління ДПС у Донецькій області інформує, що відповідно до п.п. 6.1 п. 6 підрозділу 9 прим. 4 розділу XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України (далі – ПКУ) до одноразової (спеціальної) добровільної декларації декларант зобов’язаний додати копії документів, що підтверджують вартість об’єктів декларування, у разі місцезнаходження (реєстрації) активу фізичної особи за межами України та/або у разі декларування валютних цінностей, розміщених на рахунках у банках в Україні, та прав грошової вимоги, визначених п.п. «а» п. 4 підрозділу 9 прим. 4 розділу XX «Перехідні положення» ПКУ. У разі місцезнаходження (реєстрації) інших активів фізичної особи в Україні декларант може додати копії документів, що підтверджують вартість об’єктів декларування.
13 Жовтня, 2021 р., 08:34
Шановні платники! Головне управління ДПС у Донецькій області нагадує, що одноразове (спеціальне) декларування є добровільним.
30 Вересня, 2021 р., 10:14
Кабінет міністрів України Постановою № 859 від 11 серпня 2021 року встановив для всіх жителів України нові ціни на електроенергію, які діятимуть з 1 жовтня 2021 року по 30 квітня 2022 року включно. Постачальник електроенергії, газу та енергоефективних рішень YASNO нагадує жителям Донеччини, які домогосподарства зможуть сплачувати за зниженим тарифом.
17 Вересня, 2021 р., 09:09
Головне управління ДПС у Донецькій області, опубліковано 01 вересня 2021 о 13:          Цьогорічний курортний сезон на Донеччині приніс до місцевих бюджетів регіону 1,5 млн грн туристичного збору, у тому числі від юридичних осіб надійшло 0,5 млн грн, а від фізичних вдвічі більше – 1,0 млн гривень.