19 Березня, 2020 р., 08:23
Згідно постанови Кабінету Міністрів № 215, від 17 березня забороняється робота: закладів громадського харчування, торгівельно-розважальних центрів, інших розважальних закладів, фітнес-центрів, закладів культури, закладів торгівельного та побутового обслуговування населення, речових ринків, перукарень, салонів краси, тренажерних залів, усіх суб'єктів господарювання, робота яких передбачає прийом відвідувачів, басейнів, майстерень з ремонту, навчальних центрів.
17 Березня, 2020 р., 16:15
До уваги миколаївців та представників органів місцевого самоврядування! Обговорення проєкту Інвестиційної програми СО ПАТ «Донбасенерго» Слов’янська ТЕС на 2018-2025 рр.
06 Березня, 2020 р., 10:38
Відповідно до розпорядження Миколаївського міського голови від 06.03.2020 № 32 "Про тимчасове обмеження проведення масових заходів на території Миколаївської міської об'єднаної територіальної громади" по території Миколаївської міської об'єднаної територіальної громади тимчасово обмежено проведення масових заходів з 07 березня 2020, у зв'язку з актуальністю загрози погіршення епідеміологічної ситуації в Україні та з метою мінімізації ризиків поширення короновірусу. 2019-nCOV
26 Лютого, 2020 р., 10:22
Доводимо до Вашого відома, що Кабінетом Міністрів України започаткована Державна програма «Доступні кредити 5-7-9%», яка спрямована на стимулювання створення і розширення мікро- та малого бізнесу.
23 Лютого, 2020 р., 11:19
Програма ООН із відновлення та розбудови миру оголошує конкурс грантів на започаткування, відновлення та розширення мікро-, малих та середніх підприємств Донецької, Луганської областей.
17 Лютого, 2020 р., 18:49
Відповідно до вимог законів України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», «Про житлово-комунальні послуги», Порядку проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 13.06.2016 № 150, виконавчим комітетом Миколаївської міської ради 06 лютого 2020 року було проведено конкурс з призначення управителя багатоквартирних будинків: об'єкт № 1 — 126 будинків (комунальної форми власності) та об'єкт № 2 — 21 будинок (безхазяйні), співвласниками яких не створено ОСББ та не прийнято рішення про форму управління багатоквартирним будинком.