Управління інформує

06 Липня, 2021 р., 14:34
Про затвердження Інструкції з підготовки та складання прогнозумісцевого бюджету на 2022-2024 роки
08 Червня, 2021 р., 09:57
24 Травня, 2021 р., 15:11
Відповідно  до  вимог  Закону  України від 11.09.2003 № 1160-ІV  “Про  засади  державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”,  з метою одержання зауважень  і  пропозицій  від  фізичних  та  юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється проект рішення Миколаївської міської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Миколаївської міської об'єднаної територіальної громади на 2022 рік», розроблений Миколаївською міською радою.
29 Березня, 2021 р., 15:21
Децентралізація влади, як складова державної політики регіонального розвитку, є однією з визначальних у порядку денному реформ в Україні. Вона створила підгрунтя для укорінення кардинальних інституційних  перетворень, підвищення якості життя громадян та має велике значення для продовження секторальних реформ.