Відділ інформує

20 Вересня, 2021 р., 09:38
Виконавчий комітет Миколаївської міської ради купить житло (будинок, квартиру) для дітей-сиріт та дітей без батьківського піклування, та осіб з їх числа у фізичних осіб - власників житла або у їх довірених особах, уповноважені на те у встановленому законом порядку.
01 Вересня, 2021 р., 15:04
06 Серпня, 2021 р., 08:19
05 Серпня, 2021 р., 09:21
У зв’язку з наявною загрозою життю та здоров’ю дітей органом опіки та піклування було прийнято рішення про тимчасове вилучення дітей з небезпечного середовища.
13 Липня, 2021 р., 14:24
В мультимедійній кімнаті відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Миколаївської міської ради відбулося засідання комісії Миколаївської міської територіальної громади з питань формування пропозицій стосовно потреби щодо отримання у 2021 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виконання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.
02 Липня, 2021 р., 15:23
02 липня 2021 року в приміщенні Центру надання адміністративних послуг відбулося перше засідання координаційної ради у справах дітей. На засіданні були присутні представники служби у справах дітей, відділу освіти, культури, сім`ї, молоді та спорту, охорони здоров’я,  департаменту соціальної політики, КЗ «Центр надання соціальних послуг», поліцейський офіцер громади та ювенальної превенції.