Відділ інформує

11 Червня, 2021 р., 15:03
З метою попередження правопорушень, дитячої бездоглядності, насилля в сім’ї, суїцидальної поведінки серед дітей та недопущення нещасних випадків відбулася зустріч Служби у справах дітей із представниками вчительського колективу Миколаївської закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. № 3.
01 Червня, 2021 р., 14:57
За сприяння Донецької обласної фундації Шевченка у супроводі спеціалістів Служби у справах дітей  Миколаївської міської ради дітлахи пільгової категорії Миколаївської міської територіальної громади з нагоди Міжнародного дня захисту дітей відвідали кінотеатр «Сапфір» в м.Слов'янськ .А після заходу малеча  дружньо смакувала солодощами. Всі залишилися задоволені чудово проведеним часом.
01 Червня, 2021 р., 08:45
Найсвітліші, чисті та добрі спогади у кожного з нас пов’язані із дитинством – часом, коли світ навколо здається неосяжним, небо – безхмарним, коли щиро віриш у чудо і радієш кожному новому дню.
01 Червня, 2021 р., 08:34
Служба у справах дітей Миколаївської міської ради звертається до всіх небайдужих мешканців громади щодо збору речей, взуття та іграшок для малолітнього 1.5 річного хлопчика , який залишився без батьківського піклування! Зріст дитини – 78 см, розмір ніжки – 13 см.
29 Квітня, 2021 р., 10:26
Шановні колеги! 27 та 28 квітня 2021 року Службою у справах дітей  Миколаївської міської ради були проведені наради з закладами загальної середньої освіти Миколаївської міської територіальної громади. На нарадах були порушені питання щодо своєчасного виявлення дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, вжиття заходів щодо соціально-правового захисту дітей, профілактики негативних проявів  стосовно дітей.
09 Квітня, 2021 р., 09:29
Що таке домашнє насильство?
24 Березня, 2021 р., 08:52
Служба у справах дітей Миколаївської міської ради інформує
22 Березня, 2021 р., 08:07
Діяльність Служби у справах дітей Миколаївської міської ради базується на захисті прав та інтересів дітей. Проведення профілактичних рейдів – це одна з форм роботи, метою якої є запобігання випадкам загрози життю та здоров’ю дітей, профілактика дитячої безпритульності та бездоглядності, виявлення дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, та надання їм захисту та підтримки.
19 Березня, 2021 р., 15:27
Сім небезпечних челенджів, про які дорослі мають знати
01 Жовтня, 2020 р., 08:27
В останній день вересня Україна відзначає день усиновлення. Це свято людяності, милосердя, великодушності, яке невипадково збігається з днем християнських святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. Це надзвичайно тепле свято для всієї української громади і, насамперед, для батьків і дітей, які волею долі стали однією родиною.