15 Вересня, 2020 р., 08:29
Виконавчий комітет Миколаївської міської ради  оголошує конкурс «Вони прославляють наше місто» до Дня Міста Миколаївка 2020.
08 Вересня, 2020 р., 17:06
В зв'язку з закінченням аварійно-відновлювальних робіт на газопроводі-відводі до ГРС-1,2 Слов'янської газопостачання споживачів м.Миколаївка з 18-00 08.09.2020р. буде здійснюватися в штатному режимі.
04 Вересня, 2020 р., 13:35
09.09.2020 о 14:00 відбудеться ІІ пленарне засідання ХLV cесії  Миколаївської міської ради 8 скликання. Місце проведення  конференц-зал Центру надання адміністративних та соціальних послуг.
03 Вересня, 2020 р., 16:48
Про тимчасове припинення постачання природного газу
20 Серпня, 2020 р., 16:58
До Дня Державного Прапора України та до Дня Незалежності України на території Миколаївської міської об’єднаної територіальної  громади заплановано наступні заходи (з урахуванням дотримання карантинних обмежень):
20 Серпня, 2020 р., 13:43
Я закликаю всіх мешканців громади дотримуватись карантинних обмежень. Користуйтеся засобами індивідуального захисту, показуйте на власному прикладі, як потрібно поводитися в ситуації, що склалася,   адже лише так  ми зможемо зберегти здорову ситуацію в громаді під час вимушеного карантину. Зупинити поширення коронавірусної інфекції ми зможемо тільки змінивши себе.