08 Квітня, 2020 р., 15:07
З метою запобігання виникненню і поширенню коронавірусної інфекції (COVID-19) на території Миколаївки, працівниками КП «Сервіскомуненерго» щодня проводяться протиепідемічні заходи, серед яких – дезінфекція під’їздів багатоквартирних будинків нашого міста. Працівники комунального підприємства, за допомогою спеціальних розпилювачів, здійснюють обробку сходових кліток, вхідних дверей, поручнів в під’їздах, а також ліфтів дезінфікуючим засобом. Тільки протягом сьогоднішнього дня було проведено дезінфекцію 63 під’їздів  багатоквартирних будинків нашого міста. Планують щодня здійснювати такі роботи.
26 Березня, 2020 р., 15:57
Уряд запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України на 30 днів, до 24 квітня 2020 року.