25 Вересня, 2020 р., 11:24
Від імені Миколаївської міської ради, виконавчого комітету та від себе особисто щиро вітаю Вас з нашим спільним святом – Днем міста!
24 Вересня, 2020 р., 16:51
Виконавчий комітет Миколаївської міської ради інформує, що станом на 24.09.2020 року було отримано результати, що підтверджують наявність  коронавірусної хвороби у 22 мешканців громади.
17 Вересня, 2020 р., 15:48
Повідомляємо, що в рамках проекту «Впровадження енергозберігаючого проекту у системі вуличного освітлення Миколаївської міської об’єднаної територіальної громади, Донецька область» переможцем тендерної закупівлі на виконання контракту № MKL-1 «Коригування проектно - кошторисної документації, поставка матеріалів та виконання робіт для заміни старих світильників на нові світлодіодні, заміна існуючого проводу на СІП, заміна аварійних електроопор, відновлення контурів захисного заземлення,  утилізації демонтованих ламп», вартістю 149 632,69 євро (Сто сорок дев’ять тисяч шістсот тридцять два євро 69 цент.) визнано ТОВ «Старелектро»

17 Вересня, 2020 р., 13:46
Виконавчий комітет Миколаївської міської ради з метою недопущення розпивання спиртних напоїв в місцях проведення масових заходів на території міста в період святкування Дня міста  Миколаївка – 2020, дотримання правил благоустрою території Миколаївської міської об’єднаної громади та забезпечення безпеки мешканців, прийняв рішення «Про заборону продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових, пива, інших напоїв у скляній тарі під час проведення святкування Дня міста Миколаївка 2020, а також використання піротехнічних засобів» № 276 від 10.09.2020 р.
17 Вересня, 2020 р., 10:04
Виконавчий комітет Миколаївської міської ради Слов’янського району оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника  фінансово-бюджетного відділу виконавчого комітету Миколаївської міської ради.
17 Вересня, 2020 р., 10:03
Виконавчий комітет Миколаївської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста відділу комунальної власності, ЖКГ, транспорту, благоустрою та екології  виконавчого комітету Миколаївської міської ради.
17 Вересня, 2020 р., 10:02
Виконавчий комітет Миколаївської міської ради Слов’янського району оголошує конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста з внутрішнього аудиту виконавчого комітету Миколаївської міської ради.
17 Вересня, 2020 р., 10:01
Виконавчий комітет Миколаївської міської ради Слов’янського району оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста відділу концесії виконавчого комітету Миколаївської міської ради.
17 Вересня, 2020 р., 09:59
Виконавчий комітет Миколаївської міської ради Слов’янського району оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста 2 категорії фінансово-бюджетного відділу виконавчого комітету Миколаївської міської ради.