Про очищення влади

13 Січня, 2021 р., 15:29
13 січня 2021 року у виконавчому комітеті Миколаївської міської ради розпочата перевірка щодо
23 Листопада, 2020 р., 14:22
23 листопада 2020 року у виконавчому комітеті Миколаївської міської ради розпочата перевірка щодо
23 Листопада, 2020 р., 14:21
23 Жовтня, 2020 р., 14:35
23 жовтня 2020 року у виконавчому комітеті Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області розпочата перевірка щодо
23 Жовтня, 2020 р., 14:32
22 Липня, 2020 р., 14:00
21липня 2020 року у Виконавчому комітеті Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області розпочато проведення перевірки щодо таких осіб:
29 Січня, 2020 р., 14:22
У виконавчому комітеті Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області розпочато проведення перевірки щодо таких осіб: ЛЕБІДЬ Дмитро Володимирович — кандидат на посаду начальника юридичного відділу виконавчого комітету Миколаївсбкої міської ради Слов'янського району Донецької області
29 Січня, 2020 р., 14:13
У виконавчому комітеті Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області розпочато проведення перевірки щодо таких осіб: СУХОРУКОВ Віктор Григорович — кандидат на посаду начальника юридичного відділу виконавчого комітету Миколаївсбкої міської ради Слов'янського району Донецької області.
29 Січня, 2020 р., 14:09
У виконавчому комітеті Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області розпочато проведення перевірки щодо таких осіб: ЮГАЙ Андрій Єлесович — кандидат на посаду провідного спеціаліста з інформатизації виконавчого комітету Миколаївсбкої міської ради Слов'янського району Донецької області.
26 Листопада, 2019 р., 14:46
10 листопада 2019 року у Виконавчому комітеті Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області розпочато проведення перевірки щодо таких осіб: ПАСТОРНАК Наталія Євгенівна  - кандидат на посаду спеціаліста Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області.