Про очищення влади

29 Січня, 2020 р., 14:22
У виконавчому комітеті Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області розпочато проведення перевірки щодо таких осіб: ЛЕБІДЬ Дмитро Володимирович — кандидат на посаду начальника юридичного відділу виконавчого комітету Миколаївсбкої міської ради Слов'янського району Донецької області
29 Січня, 2020 р., 14:13
У виконавчому комітеті Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області розпочато проведення перевірки щодо таких осіб: СУХОРУКОВ Віктор Григорович — кандидат на посаду начальника юридичного відділу виконавчого комітету Миколаївсбкої міської ради Слов'янського району Донецької області.
29 Січня, 2020 р., 14:09
У виконавчому комітеті Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області розпочато проведення перевірки щодо таких осіб: ЮГАЙ Андрій Єлесович — кандидат на посаду провідного спеціаліста з інформатизації виконавчого комітету Миколаївсбкої міської ради Слов'янського району Донецької області.
26 Листопада, 2019 р., 14:46
10 листопада 2019 року у Виконавчому комітеті Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області розпочато проведення перевірки щодо таких осіб: ПАСТОРНАК Наталія Євгенівна  - кандидат на посаду спеціаліста Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області.
26 Листопада, 2019 р., 14:44
10 листопада 2019 року у Виконавчому комітеті Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області розпочато проведення перевірки щодо таких осіб: ЛАШКУН Лілія Григорівна  - кандидат на посаду  спеціаліста відділу економіки та інвестицій виконавчого комітету Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області.
26 Листопада, 2019 р., 14:43
12 листопада 2019 року у Виконавчому комітеті Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області розпочато проведення перевірки щодо таких осіб: БОЖЕНКО Ольга Миколаївна  - кандидат на посаду спеціаліста відділу економіки та інвестицій виконавчого комітету Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області.
26 Листопада, 2019 р., 14:38
18 листопада 2019 року у Виконавчому комітеті Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області розпочато проведення перевірки щодо таких осіб: БАТАРЕЙЧИК Тетяна Леонідівна  - кандидат на посаду головного спеціаліста фінансово-бюджетного відділу виконавчого комітету Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області.
10 Жовтня, 2019 р., 16:03
10 жовтня 2019 року у Виконавчому комітеті Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області розпочато проведення перевірки щодо таких осіб:
09 Жовтня, 2019 р., 15:07
09 жовтня у виконавчому комітеті Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області розпочата перевірка щодо