Про очищення влади

26 Листопада, 2019 р., 14:44
10 листопада 2019 року у Виконавчому комітеті Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області розпочато проведення перевірки щодо таких осіб: ЛАШКУН Лілія Григорівна  - кандидат на посаду  спеціаліста відділу економіки та інвестицій виконавчого комітету Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області.
26 Листопада, 2019 р., 14:43
12 листопада 2019 року у Виконавчому комітеті Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області розпочато проведення перевірки щодо таких осіб: БОЖЕНКО Ольга Миколаївна  - кандидат на посаду спеціаліста відділу економіки та інвестицій виконавчого комітету Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області.
26 Листопада, 2019 р., 14:38
18 листопада 2019 року у Виконавчому комітеті Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області розпочато проведення перевірки щодо таких осіб: БАТАРЕЙЧИК Тетяна Леонідівна  - кандидат на посаду головного спеціаліста фінансово-бюджетного відділу виконавчого комітету Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області.
10 Жовтня, 2019 р., 16:03
10 жовтня 2019 року у Виконавчому комітеті Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області розпочато проведення перевірки щодо таких осіб:
09 Жовтня, 2019 р., 15:07
09 жовтня у виконавчому комітеті Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області розпочата перевірка щодо