Відділ інформує

11 Листопада, 2020 р., 16:48
До відома благодійних організацій, волонтерів, підприємців
22 Жовтня, 2020 р., 16:36
Слов’янське об’єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області повідомляє, що для того щоб самостійно прорахувати розмір пенсії, яку майбутній пенсіонер буде отримувати, необхідно знайти в Особистому кабінеті на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду сервіс “Пенсійний калькулятор”.
22 Жовтня, 2020 р., 16:36
Слов’янське об’єднане управління Пенсійного фонду України  Донецької області звертає увагу громадян, що для того щоб у будь-який час, не виходячи із дому, в зручний і доступний спосіб, оперативно отримувати потрібні пенсійні послуги - використовуйте онлайн-сервіси Пенсійного фонду України.
22 Жовтня, 2020 р., 16:19
При вирішенні питання, на яких умовах працюватимуть працівники, роботодавцеві необхідно зважити всі за і проти та прийняти правильне рішення.
01 Жовтня, 2020 р., 13:11
Деякі питання призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги
01 Жовтня, 2020 р., 13:10
1. Безоплатне забезпечення санаторно-курортним лікуванням або одержання компенсації вартості самостійного санаторно-курортного лікування.
01 Вересня, 2020 р., 08:22
Автоматичне призначення пенсії – це сервіс вебпорталу електронних послуг Пенсійного фонду України, за допомогою якого пенсія призначається автоматично при досягненні пенсійного віку. При цьому немає необхідності додатково звертатись та особисто відвідувати органи Пенсійного фонду.
01 Вересня, 2020 р., 08:21
      Кабінет Міністрів України 3 червня 2020 року схвалив законопроєкт щодо запровадження ведення трудових книжок в електронній формі.       Впровадження обліку трудової діяльності в електронній формі дасть можливість призначати пенсію автоматично. На підставі наявних відомостей про стаж та сплачених внесків, що містяться в реєстрі застрахованих осіб, буде призначатися пенсія за віком.
01 Вересня, 2020 р., 08:20
Слов’янське об’єднанне управління Пенсійного фонду України Донецької області пропонує максимально користуватись послугами дистанційно - через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України (http://www.portal.pfu.gov.ua).
27 Серпня, 2020 р., 17:35
Якщо в трудовій книжці відсутні записи про періоди роботи до 01.01.2004 р., містяться виправлення, неточні записи, трудовий стаж можна підтвердити документами: