Відділ інформує

22 Квітня, 2021 р., 14:03
Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі при проведенні процедури закупівлі відкриті торги
09 Березня, 2021 р., 15:14
Виконавчий комітет Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області інформує про наступне.
04 Грудня, 2020 р., 13:01
Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України проводить масштабне опитування серед українських експортерів, галузевих та бізнес-асоціацій щодо зацікавленості взяти участь у найбільших закордонних міжнародних виставках та ярмарках.
25 Листопада, 2020 р., 14:45
Французька гуманітарна організація ACTED оголощує конкурс грантів для навчання в IT сфері особам (перевага надається жінкам), які відносяться до найбільш вразливого населення та постійно проживають (в тому числі внутрішньо переміщені особи) на території Донецької та Луганської областей, підконтрольній уряду України.
24 Листопада, 2020 р., 12:21
03 грудня 2020 року о 10-00 в online-режимі (online-платформа ZOOM) проводиться Національна практична конференція «Малий та середній бізнес – як ефективна складова сталого розвитку економіки України» в рамках реалізації заходів Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Донецькій області на 2019-2020 роки, затвердженої розпорядженням голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 07 лютого 2019 року № 120/5-19 (зі змінами). Основною метою конференції є визначення пріоритетних напрямків підтримки та розвитку малого і середнього бізнесу (далі - МСБ).
20 Листопада, 2020 р., 09:02
З метою забезпечення епізоотичного благополуччя та запобігання розповсюдження інфекційних захворювань диких та свійських тварин, особливо занесення збудника вірусу африканської чуми свиней (далі – АЧС) на територію області, усі господарства незалежно від форми власності, що займаються вирощуванням та розведенням свиней, зобов’язані дотримуватися профілактичних заходів щодо недопущення захворювання свиней на АЧС.
11 Листопада, 2020 р., 16:54
На виконання Порядку використання коштів обласного бюджету, передбачених для часткового відшкодування вартості придбаних установок індивідуального доїння молока, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 25.04.2019 № 447/5-19, зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Донецькій області 14 травня 2019 року за № 160/2873 (із змінами від 22.07.2020 № 778/5-20) (далі – Порядок), Донецькою облдержадміністрацією створено комісію щодо визначення господарств населення, що ведуть господарство на підконтрольній українській владі території Донецької області, в особі фізичних осіб – власників корів, які мають право на часткове відшкодування вартості придбаних установок індивідуального доїння молока, персональний склад якої затверджено розпорядженням голови Донецької облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 27.06.2019 № 652/5-19 (із змінами) (далі – Комісія).
05 Листопада, 2020 р., 11:19
Виконавчий комітет Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області до відома зацікавленим сільгосптоваровиробників громади доводить лист Торгово-промислової палати України від 28.10.2020 № 2990/1.2 щодо надання послуг бізнесу, зокрема під час засвідчення форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили).