Відділ інформує

28 Жовтня, 2020 р., 08:07
9 жовтня 2020 року відбулось позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо забезпечення проведення консультацій з представниками бізнесу та залучення до обговорення на місцях щодо функціонування закладів в умовах адаптивного карантину.
25 Серпня, 2020 р., 16:59
На виконання Порядку використання коштів обласного бюджету, передбачених для часткового відшкодування вартості придбаних установок індивідуального доїння молока, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 25.04.2019 № 447/5-19, зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Донецькій області 14 травня 2019 року за № 160/2873 (із змінами від 22.07.2020 № 778/5-20) (далі – Порядок), Донецькою облдержадміністрацією створено комісію щодо визначення господарств населення, що ведуть господарство на підконтрольній українській владі території Донецької області, в особі фізичних осіб – власників корів, які мають право на часткове відшкодування вартості придбаних установок індивідуального доїння молока, персональний склад якої затверджено розпорядженням голови Донецької облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 27.06.2019 № 652/5-19 (із змінами) (далі – Комісія).
25 Серпня, 2020 р., 16:57
напрям: підтримка розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції
13 Серпня, 2020 р., 14:43
 Програма ООН із відновлення та розбудови миру за підтримки Європейського Союзу, уряду Королівства Данія та уряду Японії оголошує конкурс малих бізнес-грантів на започаткування, відновлення чи розширення мікро-, малих та середніх підприємств на підконтрольних уряду України територіях Луганської та Донецької областей, та в окремих районах та містах Запорізької області уздовж узбережжя Азовського моря
24 Липня, 2020 р., 14:57
Мінекономіки спільно з Радою бізнес-омбудсмена 03 серпня 2020 року об 11.00 годині проводитимуть вебінар на тему “Рада бізнес-омбудсмена – реальні кейси захисту бізнесу у державних органах.” Головна мета вебінару – ознайомлення суб’єктів підприємництва з інструментом представництва та захисту їх законних інтересів у відносинах з органами державної влади та місцевого самоврядування, суб’єктів господарювання, що перебувають у сфері їх управління та їхніх поадових осіб.
24 Липня, 2020 р., 08:20
У межах Проєкту «Спеціальна програма підтримки Східної України», що реалізується за дорученням Уряду Німеччини та надає підтримку підконтрольним уряду України територіям Луганської та Донецької областей, було проведено серію фінальних онлайн-зустрічей з потенційними партнерами Проєкту. За результатами попередніх етапів відбору було обрано Миколаївську міську об’єднану територіальну громаду для подальшої співпраці.
21 Липня, 2020 р., 14:33
Центр інформаційної підтримки бізнесу м.Краматорськ, заснований на базі Донецької торгово-промислової палати за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи EU4Business  Європейського Союзу, запрошує до участі у Форумі "Кластерних та креативних ініціатив", який відбудеться 23 липня 2020 року на онлайн платформі ZOOM.
16 Липня, 2020 р., 08:41
Освітня онлайн-програма для українських жінок-підприємців
15 Липня, 2020 р., 17:05
Виконавчий комітет Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області повідомляє, що з червня по серпень 2020 року Громадська спілка виробників органічних сертифікованих продуктів «Органічна Україна» (далі – ГС «Органічна Україна») під патронатом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України (далі – Мінекономіки) та за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочного секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія) в режимі «он-лайн» проводить регіональні форуми «Органічна Україна» в областях.