09 Травня, 2020 р., 11:46
Сьогодні Миколаївський міський голова Олена Цикунова разом з начальником відділу соціального захисту населення Наталією Осипенко особисто привітали ветеранів Другої світової війни із Днем Перемоги квітами, вітальними адресами та сертифікатами на отримання одноразової матеріальної допомоги у розмірі 5000 гривень.
30 Квітня, 2020 р., 15:01
До уваги миколаївців та представників органів місцевого самоврядування!
24 Квітня, 2020 р., 16:52
Сьогодні Миколаївський міський голова Олена Цикунова  та секретар міської ради Дмитро Зінковський поклали квіти до пам’ятного знаку жертвам Чорнобильскої катастрофи та меморіальних дошок.
28 Грудня, 2019 р., 11:52
Громада – наш спільний дім, який ми разом будуємо для себе та наших нащадків. Яким він буде залежить від нас. Ми переходимо до нової форми розвитку. Економічний потенціал та прагнення мешканців до кращого має конвертуватись у гідне та безпечне життя громади.
09 Грудня, 2019 р., 13:20
Марія Архипівна народилася в с. Хороше Петропавлівського району Дніпропетровської області. З 1939 року працювала в школі вчителькою початкових класів с. Африканівка Барвінківського району Харківської області. В 1942 році пішла на фронт. Після повернення з фронту, 1945 рік, повернулася працювати до школи. В 1975 році звільнилася з виходом на пенсію.
08 Листопада, 2019 р., 15:51
Кожен звик до того, що потрібно дотримуватися правил техніки безпеки на виробництві. Але в домашніх умовах безпека так само важлива для уникнення травм, нещасних випадків та пошкодження майна. Щоб не допустити цього, важливо з дитинства навчити дітей дотримуватися певних правил і регулярно оновлювати свої знання за допомогою спеціальної літератури.