22 Травня, 2019 р., 14:38
 28.05.2019 о 14:00 відбудеться ХХХІІ cесія Миколаївської міської ради 8   скликання. Місце проведення  зал засідань бібліотеки-центру екологічного     виховання ім. Героя України О.Г. Лелеченка.
15 Травня, 2019 р., 14:19
Свято з'явилося у Чернівцях і з 2010 року зажило всенародної любові і популярності. Зазначимо, що навіть світові зірки за кордоном надягають вишиванки в цей день.
13 Травня, 2019 р., 15:46
З метою недопущення випадків отруєння та загибелі бджіл в результаті обробки посівів сільськогосподарських рослин пестицидами при проведенні весняно-польових робіт  Виконавчий комітет Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області повідомляє що згідно статті 37 Закону України «Про бджільництво» фізичні та  юридичні особи, які застосовують засоби захисту рослин для обробки медоносних рослин,  зобов’язані не пізніше ніж за три доби до початку обробки через засоби масової інформації (радіо, місцева газета, телебачення та інші засоби інформації) попередити про це пасічників, пасіки яких знаходяться на відстані до десяти кілометрів від оброблюваних площ.
13 Травня, 2019 р., 15:25
16 травня 2019 року с 09 години до 12 години в  приміщені КЗПО «Мистецька школа» буде здійснюватися прийом Червоного хреста.
10 Травня, 2019 р., 12:07
Запрошуємо вас на святкування Дня Матері та Міжнародного дня сім’ї, яке відбудеться 12 травня 2019 року на Центральній площі м. Миколаївка – площі Енергетиків о 14-й годині.
07 Травня, 2019 р., 16:36
74 роки відділяє світ від тих травневих днів, коли відлунали залпи найбільшої в історії людства війни. У ці дні разом з Європою та світом, ми відзначаємо День пам'яті та примирення і вшановуємо мужність і відданість тих, хто здобував перемогу антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні. Цей день завжди викликає почуття великої радості, безмежної гордості за наш народ та гіркий сум водночас. Усвідомлюючи, якою великою ціною завойовано Перемогу, ми схиляємо голови перед священною пам'яттю всіх, чиї життя забрала війна та висловлюємо шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки.
02 Травня, 2019 р., 14:46
Виконавчий комітет Миколаївської міської ради повідомляє про організацію руху автобусів 05 травня 2019 року у день Провідної неділі на кладовище (Нове на автошляху між м. Миколаївка та с. Рай-Олександрівка), починаючи з 8.00 ранку (зупинка Біляївка) погодинно.
02 Травня, 2019 р., 14:45
05 травня 2019 року у день Провідної неділі, який в українських традиціях є поминальним за померлими родичами, на кладовищах Миколаївської міської об’єднаної територіальної громади відбудуться поминальні Панахиди, а саме: