26 Квітня, 2019 р., 13:39
Весняного дня, коли відцвітає верба, приходить до українців світле свято Великодня. Приходить з дитячим сміхом і кольоровими крашанками. З випеченою  високою паскою і дбайливо прикритим вишиттям святочним лозовим кошиком. Це свято – невід’ємна часточка українства.
24 Квітня, 2019 р., 17:32
33 роки тому, 26 квітня 1986 р. вогонь Чорнобиля опалив землю і душі мільйонів українців. Аварія на ЧАЕС увійшла в історію, як найбільша техногенна катастрофа, що привела до негативних екологічних, медичних, соціально-економічних наслідків.
24 Квітня, 2019 р., 17:01
Комунальне підприємство Миколаївської міської ради «Сервіскомуненерго повідомляє, що з 10.05.2019р., згідно з рішенням виконавчого комітету Миколаївської міської ради від 23.04.2019р. № 82 та рішенням виконавчого комітету Миколаївської міської ради від 23.04.2019р. № 83, вводяться в дію нові(відкориговані) тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення.
09 Квітня, 2019 р., 16:02
11.04.2019 року о 14-00 відбудеться друге засідання місцевої ради регіонального розвитку при Миколаївській міській раді. Засідання відбудеться у залі засідань Центру екологічного виховання за адресом: м.Миколаївка, вул.Січових стрільців 35.
09 Квітня, 2019 р., 08:08
В межах наданих повноважень Миколаївській міській раді Слов’янського району Донецької області на підставі Закону України ‘’Про місцеве самоврядування в Україні’’ до відання виконавчих органів міських рад міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад належать здійснення на відповідних територіях контролю за додержанням законодавства та порядку.
09 Квітня, 2019 р., 08:07
До виконавчого комітету Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області від місцевого населення надходять жалоби про факти численних порушень законодавства в сфері реалізації алкогольних напоїв без відповідної ліцензії, без застосування касового апарату (не видаються торгівельні чеки), без марок акцизного збору або підробленими марками акцизного збору, реалізація алкогольних напоїв неповнолітнім особам та військовослужбовцям. Також на території міста здійснюється реалізація алкогольних напоїв в розлив в неустановлених законом місцях.
09 Квітня, 2019 р., 08:04
До виконавчого комітету Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області від місцевого населення надходять жалоби про факти численних порушень законодавства в сфері реалізації отруйних чи сильнодіючих речовин, що не є наркотичними або психотропними чи їх аналогами, або отруйних чи сильнодіючих лікарських засобів постійним покупцям такої продукції та неповнолітнім особам.
03 Квітня, 2019 р., 10:50
Виконавчий комітет Миколаївської міської ради доводить до вашого відома, що на території громади є захисні споруди (сховища), які призначені для укриття населення від засобів масового ураження в особливий період та надзвичайних ситуацій у мирний час, та є основним видом колективного захисту населення.
22 Березня, 2019 р., 08:44
26 березня 2019 року у Центрі надання адміністративних та соціальних послуг м.Миколаївка відбудеться плановий прийом громадян заступником начальника Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області Штагером Д.О. з питань земельних відносин.