Відділ інформує

13 Травня, 2021 р., 14:06
 12.05.2021р.відділом освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради, на базі Миколаївської ЗЗСО І-ІІІ ст.№3,був проведений міський етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя». Захід проводився з метою пропаганди здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, розвитку олімпійського руху в Миколаївській ТГ шляхом залучення якомога більшої кількості дітей до занять фізичною культурою та спортом.
12 Травня, 2021 р., 13:31
11 Травня, 2021 р., 15:12
Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі
08 Травня, 2021 р., 18:09
Видатки по закладам освіти та культури Миколаївської міської ради за І квартал 2021 року
06 Травня, 2021 р., 16:50
План роботи відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради на травень 2021 року
29 Квітня, 2021 р., 08:43
27.04.2021 відділом освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради,  на базі Миколаївського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2,  був проведений  міський етап  Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді. Турнір проводився з метою військово-патріотичного виховання учнівської молоді, покращення навчально-спортивної роботи і пропаганди здорового способу життя здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти Миколаївської ОТГ.
28 Квітня, 2021 р., 09:36
Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі при проведенні конкурентної процедури закупівель або повідомлення про намір укласти договір про закупівлю за результатами переговорної процедури закупівель
22 Квітня, 2021 р., 13:00
У Донецькій області відбулось офіційне відкриття 16-ї Всеукраїнської акції «Серце до серця» під гаслом «Здорові немовлята»