Відділ інформує

21 Травня, 2020 р., 16:11
З метою зниження рівня дитячої смертності та травматизму, громадською організацією «Трафік Челлендж» спільно з Благодійним фондом « Демократичний розвиток» започатковано проект « Ukrainian Safety Park International hub – територія розвитку безпеки.
21 Травня, 2020 р., 09:46
Вдягнувши національний одяг, ми вкотре доводимо, що любов до України живе в наших серцях. Мешканці  Миколаївської ОТГ з нагоди Дня вишиванки долучилися до флешмобу «Моя вишиванка -2020»
06 Травня, 2020 р., 17:01
Вдягнувши національний одяг, ми вкотре доводимо, що любов до України живе у наших серцях. Вишиванка – це незмінний та завжди сучасний символ України.
04 Травня, 2020 р., 17:07
Найменування і місцезнаходження закладу освіти: Рай-Олександрівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів
04 Травня, 2020 р., 17:03
ОПРИЛЮДНЕННЯ ДОКУМЕНТІВ КАНДИДАТІВ НА ПОСАДИ КЕРІВНИКІВ  ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ
06 Квітня, 2020 р., 17:06
НОК УКРАЇНИ ОГОЛОШУЄ СТАРТ КОНКУРСУ СЕРЕД СПОРТИВНИХ ЖУРНАЛІСТІВ "УКРАЇНА ОЛІМПІЙСЬКА" ТА КОНКУРСУ СПОРТИВНОЇ ФОТОГРАФІЇ
06 Квітня, 2020 р., 11:09
03 Квітня, 2020 р., 15:30
Відділ освіти,культури, сім'ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради повідомляє, що на базі Донецького  обласного дитячо-молодіжного центру створено тимчасовий обласний координаційний центр волонтерів, з метою забезпечення єфективної координаціїї дій волонтерів та ініціативних волонтерських групп, діяльність яких спрямована на запобігання пошеренню гострої респіраторної хвороби COVID-19 спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.
03 Квітня, 2020 р., 15:29
6 квітня по всьому світу відзначають Міжнародний день спорту на благо розвитку та миру, що був започаткований у 2013 році Організацією Об’єднаних Націй разом з Міжнародним Олімпійським Комітетом.
01 Квітня, 2020 р., 08:14
КЗ "Палац Культури  Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області»