Відділ інформує

10 Червня, 2021 р., 16:07
Про призупинення освітнього процесу у Райгородоцькому закладі дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу "Ялинка" Миколаївської міської ради
10 Червня, 2021 р., 16:04
Відділ освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради повідомляє, що на підставі клопотання директора Райгородоцького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Миколаївської міської ради від 09.06.2021 р. конкурс на заміщення вакантної посади директора Райгородоцького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Миколаївської міської ради буде проведений 14 червня 2021 року о 14:00 в приміщенні КЗ « Бібліотека – центр екологічного виховання ім. героя України О.Г.Лелеченка».
07 Червня, 2021 р., 14:01
 ПОЛОЖЕННЯ про проведення конкурсу «Молода людина року»до Дня молоді -2021
02 Червня, 2021 р., 11:45
План роботи відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради на червень 2021 року
28 Травня, 2021 р., 10:11
26.05.2021р. відділом освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради, на базі Миколаївської ЗЗСО І-ІІІ ст.№2, був проведений  захід з футболу серед закладів загальної середньої освіти Миколаївської міської ради. Захід проводився з метою формування у Миколаївській ТГ серед закладів загальної середньої освіти Миколаївської міської ради свідомої потреби до занять фізичною культурою та спортом, пропаганди здорового способу життя, підвищення масовості дитячо-юнацького футболу в Миколаївській ТГ, зміцнення здоров’я дітей та підлітків, залучення їх до регулярних занять футболом, виявлення здібних футболістів та популяризації і розвитку футболу.
28 Травня, 2021 р., 10:04
Відділ освіти, культури, сім’ї , молоді та спорту Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області інформує згідно до листа управління культури і туризму облдержадміністрації про проведення української частини міжнародного конкурсу фотографій «Вікі любить Землю» (Wiki Loves Earth). Конкурс присвячений пам’яткам природи і цього року організовується у 30 країнах.
26 Травня, 2021 р., 15:21
У дошкільних закладах Миколаївської міської територіальної громади діти старших груп прощаються з садками та готуються до школи. Напередодні випускних заходів, завдяки програмі «Турбота», яка є дієвою в Миколаївській громаді,діти отримали різнокольорові подарункові набори, придбані відділом освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради.
24 Травня, 2021 р., 15:11
Перелік осіб, які подали документи та які допущені для участі у конкурсі на заміщення вакантної посади директора Райгородоцького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Миколаївської міської ради.
17 Травня, 2021 р., 13:12
Обговорювання технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі при переведенні конкурентної процедури закупівель або повідомлення про намір укласти договір про закупівлю за результатами переговорної процедури закупівель.