Відділ інформує

24 Липня, 2020 р., 14:58
Міністерством освіти і науки спільно з Міністерством охорони здоров’я здійснюється моніторинг епідеміологічної ситуації в кожному регіоні та розглядаються різні варіанти початку нового навчального року. Найближчим часом будуть впроваджені відповідні алгоритми, про що МОН надасть докладні роз'яснення.
24 Липня, 2020 р., 08:14
Відділ освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради  оголошує конкурс на заміщення вакантної посади вчителя-логопеда Інклюзивно-ресурсного центру (ІРЦ) Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області
03 Липня, 2020 р., 14:57
       Відділ освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради повідомляє, що 26 червня  2020 року відбувся конкурсний відбір на заміщення вакантної посади директора (завідувача) Миколаївського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 1 «Дзвіночок»  Миколаївської міської ради.
24 Червня, 2020 р., 17:19
Із метою сприяння підвищенню рівня інформування молоді про наявні можливості в Україні Міністерство молоді та спорту України спільно з державною установою «Всеукраїнський молодіжний центр» ініціюють створення національного молодіжного онлайн-порталу mun.in.ua.
19 Червня, 2020 р., 09:59
       Відділ освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради повідомляє, що 17 лютого 2020 року відбувся конкурсний відбір на заміщення вакантної посади директора Рай-Олександрівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів  Миколаївської міської ради.
16 Червня, 2020 р., 08:23
З 1 по 31 липня пройде українська частина міжнародного фотоконкурсу «Вікі любить Землю», присвяченого пам’яткам природи України. Переможці та найактивніші учасники отримають цінні призи, а найкращі конкурсні фото природи України будуть змагатися на міжнародному рівні.
15 Червня, 2020 р., 17:17
ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД КЕРІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
09 Червня, 2020 р., 17:37
Оприлюднення переліку осіб, які допущені до участі у конкурсному відборі