27 Лютого, 2022 р., 18:20
ДО УВАГИ мешканців Миколаївської міської територіальної громади!
27 Лютого, 2022 р., 15:46
До вашої уваги повідомлення про те, що адміністрацією м.Слов'янська змінено час початку дії комендантської години, яка тепер буде з 17.00 до 8.00 ранку.
27 Лютого, 2022 р., 15:45
Станція Слов'янська ТЕС працює в штатному режимі. Місто Миколаївка буде забезпечено теплом до кінця опалювального сезону.
27 Лютого, 2022 р., 15:45
З сьогоднішнього дня з метою безпеки перекрито міст через річку Казенний Торець на вул.Свободи. Легковий транспорт проїжджає вільно. Тролейбуси маршруту №5 тепер їздять до мосту та розвертаються назад. Маршрут їхнього руху – такий самий, як був під час ремонту шляхопроводу. Повідомляє голова Слов'янської ВЦА Володимир Лях.
27 Лютого, 2022 р., 14:51
Заклади загальної середньої освіти працюють у дистанційному режимі! Заклади дошкільної освіти - в черговому. Якщо потрібно залишити дітей - приводьте, ніхто не відмовить. Заклади культури - цілодобовий режим, якщо треба розміститися.
27 Лютого, 2022 р., 14:50
style="margin: 5px; float: left; width: 33%;" />У зв'язку з ситуацією, що склалася, ТРК "Енергетик" надає всім абонентам безкоштовний доступ до мережі інтернет без зняття коштів із ваших рахунків.
27 Лютого, 2022 р., 14:48
Банкомати в м.Миколаївка працюють, гроші в них є. Черг немає. Хліб в магазинах громади, станом на 8:00, теж в наявності. Термінал є в магазинах АТБ, Варус, Сучасник. В населених пунктах старостатів, по свідченням отриманих від старост, в магазинах є в наявності товари першої необхідності.
27 Лютого, 2022 р., 14:46
В цей тяжкий для кожної людини час, давайте подумаємо не тільки про себе і свою родину, а й про тих людей, які знаходяться, можливо, з вами поруч. Промоніторьте, будь ласка, своє оточення можливо десь біля вас в квартирі живе одинока людина, або навіть дві, можливо якась сім'я боїться виходити зі своєї домівки, а можливо, хтось захворів, або просто не має змоги дістатися магазину чи аптеки. Давайте об'єднаємося в одну велику силу й допоможемо кожному, хто цього потребує!