27 Лютого, 2022 р., 14:46
Миколаївський міський голова Олександр Гадяцький провів засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на яку були запрошені представники мережі продовольчих магазинів м.Миколаївка. Питання стояло одне :чи є в магазинах достатньо товарів першої необхідності,яким чином здійснюється поставка недостатніх товарів і чи є поставки взагалі. Виникло в членів комісії питання щодо наявності в магазинах терміналів для безготівкового розрахунку за придбанний товар. Це питання залишається на контролі в місцевого голови. Представники магазинів АТБ, "Варус", "Сучасник"завірили Олександра Гадяцького та членів комісії,що поки справляються з ситуацією. Далі комісія вирішувала питання щодо роботи учбових закладів та закладів культури громади в воєнний час ,про що доповіла начальник відділу освіти, культури,сім'ї, молоді та спорту Людмила Бутко. Питання вирішувалися в сенсі воєнного часу.
27 Лютого, 2022 р., 14:45
Завтра, 27 лютого з залізничного вокзалу м. Краматорськ вирушатиме поїзд до м. Львова.
26 Лютого, 2022 р., 23:07
В ЦНАПі є сухий, освітлений, теплий підвал, який зможе стати тимчасовим укриттям цілодобово! Але, для тих, хто захоче скористатись цим приміщенням, треба захватити з собою підстилки, частина стільців є, воду можна набрати в ЦНАПі. Працює туалет. Вхід через центральний вхід, стукайте, черговий відчинить двері.
26 Лютого, 2022 р., 23:07
Керівник компанії СДС Сергій Кушнарьов повідомляє, що на 10:00 26 лютого 2022 р. мережа СДС та персонал працює штатно! Жодних відключень за указом не планується!! Було змінено графік роботи технічної підтримки та контакт центрів.
26 Лютого, 2022 р., 23:06
Сьогодні працюючи з населенням нашої громади, виникло питання про закриті локації ДК та школи №2.
26 Лютого, 2022 р., 23:05
Сьогодні міський голова Олександр Гадяцький повідомив, що мав розмову з управителем Приватбанку. На теперішній час всі банкомати м.Миколаївка працюють і гроші в них є. З понеділка буде працювати каса відділення Приватбанку в м. Миколаївка.
26 Лютого, 2022 р., 23:03
Як вже повідомлялося, на період дії правового режиму воєнного стану чоловікам – громадянам України, віком від 18 до 60 років, обмежено виїзд за межі України.
26 Лютого, 2022 р., 23:03
- дізнайтеся, де знаходяться найближчі укриття;
26 Лютого, 2022 р., 19:09