21 Лютого, 2022 р., 13:56
14-15 травня 2022 року в м. Києві відбудеться ІІ Всеукраїнський фестиваль «Мандруй Україною».
21 Лютого, 2022 р., 13:07
YASNO вже вдруге долучився до Всеукраїнської інформаційної кампанії з платіжної безпеки #ШахрайГудбай, яку проводить Національний банк України. У межах проєкту НБУ разом з партнерами інформуватимуть громадян про те, як вберегтися від платіжного шахрайства.
21 Лютого, 2022 р., 10:31
Вітаю з Міжнародним днем рідної мови й щиро бажаю всім серцем і душею завжди любити свою країну, пишатися рідною мовою й прославляти свою культуру. Нехай мова завжди залишається сильним і потужним інструментом не тільки спілкування, а й розвитку та надалі передається з покоління в покоління, не забувається та вдосконалюється. Нехай наша мова буде багатою та гарною, процвітає й живе вічно!
21 Лютого, 2022 р., 08:43
Основні вимоги до кандидатів:
21 Лютого, 2022 р., 08:12
Командування російських окупаційних військ на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей і представники російських окупаційних адміністрацій активно поширюють неправдиву інформацію та перейшли до відкритого залякування мешканців ОРДЛО.
21 Лютого, 2022 р., 08:10
У зв'язку із звинуваченнями з боку російської сторони про нібито підготовку Україною збройного наступу на Донбасі Міністерство закордонних справ України заявляє про таке.