15 Лютого, 2022 р., 14:01
Афганістан... Це слово, як постріл із-за рогу, чорним тавром впеклося в нашу мову. Для тисяч українських родин воно назавжди стало грізним знаменням біди, символом невгамовних душевних мук і невтішного горя.
15 Лютого, 2022 р., 10:03
Якщо тобі зранку хочеться повалятися в ліжку довше, зроби це. А потім зроби невелику зарядку та полеж іще.
15 Лютого, 2022 р., 09:58
Список актуальних вакансій у Слов'янську станом на 14 лютого.
15 Лютого, 2022 р., 09:53
В Україні вже з 1 березня 2022 року грошове забезпечення військовослужбовців Збройних сил України зросте на 30%. Відповідний указ підписав президент Володимир Зеленський.
15 Лютого, 2022 р., 09:50
Президент України Володимир Зеленський оголосив 16 лютого 2022 року Днем єднання. Цього дня Державний Прапор України піднімуть на будинках і спорудах в усіх населених пунктах країни.
15 Лютого, 2022 р., 09:41
Кожен вік несе в собі, щось зовсім нове, незвідане та невпізнане. 90 років-це дата, коли  людина, знаходить в житті все нові захоплення та інтереси, завжди несе в собі позитив, буває в центрі уваги рідних та змушує одноліток заздрити життєвій силі та активності ювілярів! Сьогодні, 15 лютого 2022 року, відзначає свій поважний 90-річний ювілей Раїса Миронівна Бондаренко, мешканка м. Миколаївка. У цей чудовий день до поважної іменинниці завітали - Миколаївський міський голова Олександр Гадяцький, секретар міської ради Інна Пересічна, голова ветеранської організації м. Миколаївка Клавдія Квітко.
15 Лютого, 2022 р., 08:53
Миколаївська міська рада доводить до відома суб’єктів підприємництва Миколаївської громади, що Міністерство цифрової трансформації України спільно з Установою за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» запустили на порталі Дія.Бізнес безкоштовні онлайн – консультації OnFrontiers.
14 Лютого, 2022 р., 14:08
Сьогодні провів робочу нараду зі своїми профільними заступниками. В ході наради обговорювалися основні напрями життєдіяльності громади та визначили пріоритети в роботі структурних підрозділів міської ради. Також розглядалися питання щодо підготовки Дня депутата, пленарного засідання чергової сесії міської ради та планували поточну роботу міської ради на найближчий час.