Відділ інформує

27 Лютого, 2020 р., 08:58
З метою попередження випадків отруєння та загибелі бджіл в результаті обробки посівів сільськогосподарських рослин пестицидами при проведенні весняно-польових робіт та недопущення конфліктних ситуацій, налагодження плідної роботи аграріїв та пасічників звертаємо увагу, що:
18 Лютого, 2020 р., 16:45
Державна програма «Доступні кредити 5-7-9%, запроваджена за ініціативи Президента України та Прем'єр-міністра України, стартувала 1 лютого 2020 року. Мета програми – завдяки державній підтримці відкрити підприємцям доступ до кредитів для розвитку і модернізації власного бізнесу. Це сприятиме стимулюванню підприємництва і відповідно посиленню конкурентоспроможності малих підприємств, створенню нових робочих місць, зміцненню економіки. За попередніми розрахунками програма допоможе створити близько 90 тис. нових робочих місць. Державна компенсація за кредитом у рамках програми дає підприємцям можливість отримати фінансування в національній валюті за відсотковими ставками 5, 7 або 9% річних. Ставка залежить від розміру бізнесу:
12 Лютого, 2020 р., 15:35
ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ
07 Лютого, 2020 р., 09:42
Розпочато впровадження нового проекту “Нагальна гуманітарна допомога та підтримка раннього відновлення для уразливих ВПО, людей, які повернулися, та громад, постраждалих внаслідок конфлікту на сході України” у жовтні 2019 року Міжнародною організацією з міграції (МОМ).
07 Лютого, 2020 р., 09:41
Європейський Банк Реконструкції та Розвитку (ЄБРР), в рамках ініціативи ЄС EU4Business, за інформаційної підтримки Офісу з просування експорту України та Центру підтримки експорту КТПП, запрошує українські малі та середні підприємства агропродовольчого сектору до участі у колективному стенді України на виставці ALIMENTARIA 2020, яка відбудеться 20-23 квітня 2020 року у м. Барселона, Іспанія.
23 Січня, 2020 р., 13:35
Міністерством освіти і науки України разом з Міністерством цифрової трансформації України та Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України підготовлено анкету для проведення опитування представників вітчизняного бізнесу для визначення пріоритетних напрямків наукових досліджень і подальшого розвитку української науки та інновацій відповідно до потреб бізнесу.
23 Січня, 2020 р., 13:34
З метою забезпечення епізоотичного благополуччя та запобігання розповсюдження інфекційних захворювань диких та свійських тварин, особливо занесення збудника вірусу африканської чуми свиней (далі – АЧС), усі господарства незалежно від форми власності, що займаються вирощуванням та розведенням свиней, зобов’язані дотримуватися профілактичних заходів щодо недопущення захворювання свиней на АЧС у відповідності до вимог Інструкції з профілактики та боротьби з африканською чумою свиней, затвердженої наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 07 березня 2017 року № 111, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 29 березня 2017 року за № 432/30300.
03 Січня, 2020 р., 13:03
Рекомендації департаменту агропромислового розвитку та земельних відносин Донецької облдержадміністрації щодо попередження виробничого травматизму під час проведення польових робіт
21 Грудня, 2019 р., 15:54
Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України у контексті виконання Експортної стратегії України («дорожньої карти» стратегічного розвитку торгівлі) на період 2017-2021 років, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року №1017-р, здійснює опитування експортерів щодо подальшої лібералізації валютного законодавства (до 31 січня 2020 року).
19 Грудня, 2019 р., 09:43
Доводимо до Вашого відома, що 20 грудня 2019 року в Торгово Промисловій Палаті (далі ТПП) України відбудеться форум «Україна – Туреччина. Ділове партнерство без кордонів». Організаторами заходу є ТПП України та Рада зовнішньоекономічних відносин Туреччини (DEIK).