27 Червня, 2021 р., 22:22
День Конституції України – державне свято нашої держави. Святкується щорічно 28 червня на честь прийняття Конституції України в 1996 році.В цьому році з Днем Конституції жителі Миколаївської громади відсвяткували і День молоді. Відкриваючи святковий вечір, всіх присутніх мешканців та гостей громади привітав зі святом Миколаївський міський голова Олександр Гадяцький: «Ми прагнемо жити в державі, де кожен має можливість гідно працювати та відпочивати, але ніхто, крім нас, не зробить Україну суверенною, вільною і соціальною державою
27 Червня, 2021 р., 13:00
Кожного літа червень місяць асоціюється у нас з випускними святами! Зовсім в недалекому минулому залишилась безтурботна і весела шкільна пора. Залишилися, тепер не такі вже й страшні, контрольні,пройшли ЗНО і стали в цю мить такими рідними, колись суворі вчителі.
25 Червня, 2021 р., 13:25
КП "Сервіскомуненерго"  здійснює прибирання фонтану.
25 Червня, 2021 р., 13:20
Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при Міністерстві культури та інформаційної політики України разом із Державною службою з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони, Апаратом Головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями презентували брошуру «У разі надзвичайної ситуації або війни»
24 Червня, 2021 р., 16:42
Конституція - це основний державний документ, який визначає державний устрій, порядок і принципи функціонування органів влади, виборчу систему, права й обов'язки держави, суспільства та громадян. Конститу?ція Украї?ни — Основний закон держави України. Ухвалений 28 червня1996 року на 5-й сесії Верховної Ради України 2-го скликання. Конституція України набула чинності з дня її прийняття
24 Червня, 2021 р., 16:32
. Пам'ять не вмирає...Вона трансформується в чорні неживі букви...І в сірий камінь душевного спокою, коли вже довгі роки, у полеглих за рідну землю, нічого не болить...
24 Червня, 2021 р., 16:28
Сьогодні 24.06.2021 року в Миколаївській міській раді було проведено День Депутата. Обранцями громади було попередньо розглянуто та обговорено матеріали пленарного засідання чергової 9 сесії 8 скликання Миколаївської міської ради, яка відбудеться 25 червня 2021 року.Народні обранці дуже ретельно вивчали кожне питання. По кожній доповіді, співдоповіді начальників структурних відділів, проектантів проєктів рішень велися жваві обговорення. День Депутата проводиться напередодні кожної чергової сесії міської ради для належної підготовки її проведення.
24 Червня, 2021 р., 16:12
24 Червня, 2021 р., 15:54
Вагома частина шахрайських схем припадає на продаж товарів в інтернеті за зниженою ціною. Правоохоронці закликають бути обережним з проведенням електронних платежів. Зазвичай аферисти використовують перевірену схему (купівля/продаж товарів через інтернет, банківські картки тощо), застосовують емоційні прийми та «грають» на почуттях людей. Громадяни потрапляють на гачок зловмисників, почувши, що родич у біді, банківський рахунок заблоковано чи на очі потрапляє оголошення за «смачною» ціною.
23 Червня, 2021 р., 16:21
Святковий концерт до Дня Конституції України та Дня молоді відбудеться 27 червня 2021 року в 16.30 на площі Енергетиків  м.Миколаївка. Запрошуємо мешканців і гостей міста  на святкування. Родзинкою заходу є нагородження переможців конкурсу "Молода людина року 2021". Буде гаряче від пісень гурту " 8 миля" та весело на святковій дискотеці! Ви ще в роздумах чи йти? Не сумнівайтеся- сюрпризів на святі буде вдосталь!