16 Червня, 2021 р., 10:10
У січні-травні поточного року за результатами дослідження діяльності суб’єктів господарювання Донеччини управлінням боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, ГУ ДПС у Донецькій області підготовлено та передано до правоохоронних органів для прийняття рішення згідно з Кримінальним кодексом України 64 матеріали, за якими встановлено збитки бюджету на суму більше 7 млрд 190 млн грн та виявлено легалізованих доходів, одержаних злочинним шляхом, на 4 млрд 651 млн гривень.
16 Червня, 2021 р., 08:18
Робочі будні міського голови.
15 Червня, 2021 р., 16:38
У зв’язку з блокуванням роботи КПВВ окупаційними адміністраціями Рф у Донецькій та Луганській областях, прийнято рішення про продовження строку прийому документів до 29 червня 2021 року на навчання на підготовчих курсах для молоді з тимчасово окупованих територій та  населених пунктів, розташованих вздовж лінії дотику.
15 Червня, 2021 р., 16:35
Відділ контролю в сфері насінництва та розсадництва ГУ Держпродспоживслужби в Донецькій області звертає увагу суб’єктів господарювання, які планують виробництво насіння та садивного матеріалу в 2021 році, на декілька моментів підготовки до проведення польового оцінювання та його безпосереднього проведення:
15 Червня, 2021 р., 13:11
Діяльність із забезпечення населення електроенергією з січня 2019 року розділена на дві функції: постачання та розподіл. YASNO нагадує, з яких питань ОСББ і ЖБК звертатись до постачальника електроенергії, а з яких до оператора системи розподілу (ОСР).
15 Червня, 2021 р., 11:00
На виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 12 червня 2020 року № 471, зокрема, цілі: «Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути», Міністерство цифрової трансформації запустило національний проєкт з цифрової грамотності Дія.Цифрова освіта. Відповідно до листа Міністерства цифрової трансформації України від 03.06.2021 № 1/06-6-6067 03 червня 2021 року Мінцифра запустила Цифрограм для медичних працівників
15 Червня, 2021 р., 10:32
10 червня 2021 відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті. Миколаївської міської ради (далі – Комісія) під керівництвом Пересічної Інни Володимирівни, голови Комісії, секретаря Миколаївської міської ради.
15 Червня, 2021 р., 10:30
Втративши пильність 65 – річна жінка позбулася 30 тисяч гривень. Докладніше про нюанси шахрайської схеми та як вберегтися від дій аферистів читайте далі.
14 Червня, 2021 р., 18:26
В Миколаївській міській раді відбулася щотижнева апаратна нарада ,яку міський голова Олександр Гадяцький провів  зі своїми заступниками. В ході наради були обговорені нагальні питання  роботи міської  ради та виконавчого апарату. В пріоритеті- засідання виконкому,яке відбудеться 18 червня  та День медичного працівника.