02 Березня, 2021 р., 11:16
Визнати переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади звукорежисера комунального закладу «Палац культури Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області», який відбувся 25 лютого 2021 року, Єрмакова Володимира Федоровича.
02 Березня, 2021 р., 11:15
Визнати переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади керівника художнього комунального закладу«Палац культури Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області», який відбувся 24 лютого 2021 року, Басс Лідію Віталіївну.
02 Березня, 2021 р., 10:14
Відділ контролю в сфері насінництва та розсадництва ГУ  Держпродспоживслужби в Донецькій області  нагадує усім сільгоспвиробникам, що здійснюють свою діяльність в сфері насінництва та розсадництва  про необхідність сертифікації насіння та садивного матеріалу.
01 Березня, 2021 р., 08:00
В Слов’янському міському центрі зайнятості відбувся захід для шукачів роботи «Легальна зайнятість». Працювати легально - означає, що ваші права як найманого працівника будуть захищені і особа зможе претендувати на весь соціальний пакет, гарантований державою. Легальна зайнятість - запорука гідного рівня життя та належного соціального захисту!
25 Лютого, 2021 р., 09:40
Виконком міської ради оголошує про проведення 26.02.2021 року  о 15.00 в ЦЕВ ( центр екологічного виховання) громадських слуханнь з питання участі в конкурсі проектів Українського фонду соціальних інвестицій з реконструкції приміщення центру первинної медико-санітарної допомоги. Запрошуємо всіх небайдужих громадян прийняти участь в обговоренні цього питання.
22 Лютого, 2021 р., 15:13
Минулого року в Україні побудували 6,5 тисяч кілометрів доріг. Про це заявив Президент України Володимир Зеленський на Всеукраїнському Форумі «Україна 30. Інфраструктура».
22 Лютого, 2021 р., 15:11
Вартість будівництва 1 км доріг у 2020 році знизилася на 19%. Про це повідомив голова Державного агентства автомобільних доріг України Олександр Кубраков на Всеукраїнському Форумі «Україна 30. Інфраструктура».