20 Лютого, 2021 р., 17:44
Сьогодні представники виконавчого комітету Миколаївської міської ради поклали квіти до пам’ятних знаків загиблих захисників України та хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих воїнів.   Нагадаємо, що 20 лютого українці відзначають День Героїв Небесної Сотні — пам'ятний день на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні - українських патріотів, які загинули за правду, свободу, незалежність своєї держави, і ціною жертовності показали, що наш український дух є незламним, а народ – нескореним.  На жаль, у зв’язку з карантинними заходами, в цьому році гідно відзначити цей доленосний день, а саме традиційними урочистими заходами з мешканцями громади, неможливо.
20 Лютого, 2021 р., 08:00
Їх назвали Небесною Сотнею – українців, які загинули сім років тому в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. Героїчна сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-Охоронцями на небі. Українські Ангели загинули за правду, свободу, незалежність своєї держави, і ціною жертовності показали, що наш український дух є незламним, а народ – нескореним.
16 Лютого, 2021 р., 18:39
У РНБО є чітке розуміння, в який спосіб потрібно відбудовувати енергетичну незалежність України.  Про це секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов заявив на Всеукраїнському Форумі «Україна 30. Платіжка» 15 лютого.
15 Лютого, 2021 р., 13:59
Виконавчий комітет Миколаївської міської ради інформує, що 16.02.2021р. в 16-00 в центрі екологічного виховання відбудуться установчі збори з формування ініціативної групи із створення молодіжної ради при Миколаївської міської раді. Запрошуємо всіх кандидатів до складу ініціативної групи прийняти участь у зборах.
15 Лютого, 2021 р., 08:00
Шановні ветерани війни в Афганістані, члени сімей воїнів-афганців!
12 Лютого, 2021 р., 13:41
На виконання листа Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 20.01.2021 № 4602-04/3019-06 просимо розповсюдити серед суб'ектів підприємницької діяльності відповідно території інформацію щодо виставково-ярмаркових заходів, яка розміщена на сайті Мінекономіки у рубриці «Розвиток експорту», зокрема «Перелік заходів виставково-ярмаркової діяльності в Україні у 2021 році» та основна частина  «Перелік виставок i ярмарків за кордоном у 2021 році».
09 Лютого, 2021 р., 08:37
Слов’янський міський центр зайнятості інформує про наявність вільних робочих місць станом на 08.02.2021  по м. Слов’янську:
08 Лютого, 2021 р., 13:46
Головне управління Державної податкової служби у Донецькій області повідомляє, що на виконання вимог пункту 24 підрозділу 10 розділу ХХ Податкового кодексу України, внесеного Законом України від 04 грудня 2020 року № 1072-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (далі – Закон № 1072) Державною податковою службою України у грудні 2020 здійснено списання податкового боргу, платникам податків сукупний розмір якого за усіма податками і зборами не перевищував 3060,00 гривень.
05 Лютого, 2021 р., 16:54
За спільної ініціативи Президента України Володимира Зеленського, Кабінету Міністрів та народних депутатів у Верховній Раді 29 січня схвалили в цілому законопроект №4672, який передбачає виплату монетизованих компенсацій людям, у яких встановлене електроопалення.