12 Вересня, 2019 р., 15:23
ПРОГРАМА ООН ІЗ ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗБУДОВИ МИРУ
12 Серпня, 2019 р., 11:20
З метою інформування громадян про прийняття постанови КМУ від 26.06.2019 № 560 "Деякі питання захисту прав спиживачів житлово-комунальних послуг" Мінистерство юстиції України запровадило нову компанію "Чесна платіжка" в рамках правопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО!".
24 Червня, 2019 р., 13:44
У поточному році до Міністерства фінансів України надходять звернення від Міністерства освіти і науки України щодо наближення видатків світньої субвенції у зв’язку з недостатністю коштів на виплату заробітної плати педагогічним працівникам, відпускних та допомоги на оздоровлення.
19 Червня, 2019 р., 15:25
Лук’яненко народився 24 серпня 1928 року в селі Хрипівка Чернігівської області. Що цікаво, саме цього дня за 63 роки його улюблена Україна проголосить таку довгоочікувану Незалежність, а автором "Акту проголошення незалежності України" був саме наш герой.
27 Травня, 2019 р., 13:41
Соціальний проект Асоціації виробників молока  спрямований на підтримку талановитих школярів Сходу України і полягає у наборі дітей до Аграрного ліцею. Господарства АВМ надають фінансування для безкоштовного навчання (включаючи проживання та 3-разове харчування ) 10-х випускників 9 класів із Донецької та Луганської областей в інноваційному  навчальному закладі Український аграрний ліцей (м. Умань, Черкаська обл.).
23 Квітня, 2019 р., 08:35
Постановою Кабінету Міністрів України від 15.07.2005 № 587 № 587 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства» (із змінами), суб’єктам господарювання за рахунок коштів державного бюджету передбачено надання державної підтримки за бюджетною програмою КПКВК 2801350 «Державна підтримка розвитку хмелярства, закладення молодих садів, виноградників та ягідників і нагляд за ними» (далі – бюджетна програма).
23 Квітня, 2019 р., 08:33
У Донецькій області  розпочала свою  роботу Конкурсна комісія з визначення суб’єктів господарювання агропромислового комплексу для отримання часткової компенсації відсоткової ставки за залученими у національній валюті банківськими кредитами. Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів, затверджено Постановою Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 року № 300 (із змінами).
04 Квітня, 2019 р., 14:41
       Слов’янське районне управління Держпродспоживслужби інформує, що на виконання наказів Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів № 922 від 09.11.2018 «Про створення реєстру ветеринарних документів», № 121 від 28 лютого 2019 «Про впровадження програмного продукту», з метою забезпечення єдиного підходу до видачі ветеринарних документів, та збереження інформації про видані ветеринарні документи, забезпечується на території Слов’янського району  впровадження в роботу програмного продукту «Єдиний державний реєстр ветеринарних документів» (далі – ЄДРВД) – з 01.04.2019.
14 Березня, 2019 р., 15:41
13 березня 2019 року, в рамках Тижня  відкритого Уряду в Україні, за ініціативи департаменту економіки облдержадміністрації, за участі фахівців Головного територіального управління юстиції у Донецькій області було прийнято участь у семінарі – нараді начальником ЦНАПу  Губицькою Н.А. та начальником відділу реєстрації міста проживання фізичних осіб Попругою Н.Г. з наступних питань: