22 Січня, 2021 р., 12:31
Сьогодні Миколаївський міський голова Олександр Гадяцький, секретар Миколаївської міської ради Інна Пересічна та представники виконавчого комітету Миколаївської міської ради поклали квіти до пам’ятних знаків загиблих захисників України та хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих воїнів.
21 Січня, 2021 р., 08:33
Виконавчий комітет Миколаївської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад: спеціаліста (за напрямом роботи: сімейна, молодіжна та гендерна політика, запобігання та протидія домашньому насильству, протидія торгівлі людьми), спеціаліста (з питань професійного розвитку педагогічних працівників) відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради.
21 Січня, 2021 р., 08:31
Виконавчий комітет Миколаївської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста відділу комунальної власності, ЖКГ, транспорту, благоустрою та екології  виконавчого комітету Миколаївської міської ради.
21 Січня, 2021 р., 08:28
Виконавчий комітет Миколаївської міської ради Слов’янського району оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю виконавчого комітету Миколаївської міської ради.
21 Січня, 2021 р., 08:27
Виконавчий комітет Миколаївської міської ради Слов’янського району оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста загальноорганізаційного відділу виконавчого комітету Миколаївської міської ради.
21 Січня, 2021 р., 08:26
Виконавчий комітет Миколаївської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліст - бухгалтер Служби у справах дітей виконавчого комітету Миколаївської міської ради.
21 Січня, 2021 р., 08:21
Виконавчий комітет Миколаївської міської ради Слов’янського району оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста 2 категорії відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Миколаївської міської ради.
19 Січня, 2021 р., 11:30
Кабінет Міністрів на тлі масових протестів у різних куточках України запровадив державне регулювання цін на газ. Це стосується лише побутових споживачів.