Відділ інформує

26 Березня, 2020 р., 11:57
    Відділ освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради повідомляє, що Українською Волонтерською службою  було  створено  єдиний  « Волонтерський центр допомоги під час епідемії коронавірусу». Центр допомоги - некомерційний проект.
10 Березня, 2020 р., 16:53
Згадаймо крилату фразу Сократа "Заговори, щоб я тебе побачив".  Це дуже символічний вислів із глибоким змістом. Мова дається одвіку й довіку, це - спадкоємність не ли­ше в межах роду, а й цілого народу. Українська мова - це святі скрижалі нашої нації, тому її слід берегти, пишатися нею, завжди пам'ятаючи про її значення, про її рятівну, цілющу, відроджуючу силу.
24 Лютого, 2020 р., 12:00
З  01 квітня по 03 травня 2020 року по всіх регіонах України проходитиме  ХV Всеукраїнська акція «Серце до серця» під гаслом «Дитяче серденько, живи», головною метою якої є збір коштів на придбання кардіореанімаційного медичного обладнання.
18 Лютого, 2020 р., 16:47
Відділ освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради повідомляє, що 13 лютого 2020 року відбувся конкурсний відбір на заміщення вакантної посади директора Миколаївського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1 Миколаївської міської ради.
11 Лютого, 2020 р., 17:38
Оприлюднення переліку осіб, які допущені до участі у конкурсному відборі
07 Лютого, 2020 р., 13:28
Шановні батьки, хочемо попередити Вас, що зараз в Україні в соціальних мережах з’явились повідомлення про те, що короновірусом можна заразитися через банани або інші фрукти, щоб тимчасово не споживали банани, особливо привезених з півдня. Ми хочемо довести до вашого відома, що це черговий міф.
07 Лютого, 2020 р., 09:40
Сьогодні розпочалася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.
23 Грудня, 2019 р., 13:39
Згідно п. 5 рішення Миколаївської міської ради від 21.11.2019 року № 15-XХХVII-8 «Про затвердження Положення про проведення конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області» для проведення конкурсу Засновник затверджує персональний склад конкурсної комісії з рівною кількістю представників кожної із сторін, визначених Законом України «Про загальну середню освіту».