Відділ інформує

06 Липня, 2020 р., 16:55
Сьогодні з візитом до громади прибув голова облдержадміністрації, керівник військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко та  делегація на чолі з Надзвичайними та Повноваженими Послами Республіки Польща, Латвійської Республіки, Естонської Республіки та Словацької Республіки в Україні. Метою візиту було передача гуманітарної допомоги, а саме медичного обладнання та багатофункціональних ліжок для клінічної бази лікувальної, учбової і наукової роботи Донецького медичного університету (кафедри хірургії), медичного обладнання (2 апарата ШВЛ, засоби індивідуального захисту та дезінфікуючі засоби для поверхонь в рамках боротьби з COVID-19) до комунального некомерційного підприємства «Слов’янська районна лікарня» та обговорення подальших напрямків співробітництва.
03 Липня, 2020 р., 15:32
Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем Національної поліції України!
03 Липня, 2020 р., 14:49
ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ
02 Липня, 2020 р., 14:52
У ці літні дні на початку липня ми відзначаємо шосту річницю звільнення громади від проросійських окупантів. 2014 рік розділив наше життя на «до» та «після», 6 років минуло відтоді, як в вщухли розриви снарядів та полум’я пожеж, але не згасає пам’ять про героїчний подвиг наших військових, які на собі відчули пекельний тягар агресії. Завдяки успішним діям військовослужбовців 4 липня 2014 року наше місто повернулось під контроль української влади.
26 Червня, 2020 р., 14:04
Щиро вітаю вас з Днем Конституції України!
23 Червня, 2020 р., 13:53
5 липня 2020 року ми будемо відзначати шосту річницю визволення міста від незаконних збройних формувань, у зв’язку з чим виконавчий комітет Миколаївської міської ради проводить збір інформації щодо загиблих мирних мешканців громади під час збройного конфлікту для увічнення пам’яті загиблих.
22 Червня, 2020 р., 16:38
Сьогодні представники виконавчого комітету Миколаївської міської ради на чолі з міським головою Оленою Цикуновою поклали квіти до центральної братської могили
22 Червня, 2020 р., 09:24
Шановні мешканці громади! Дорогі ветерани, учасники Другої Світової війни, працівники тилу, діти війни!
19 Червня, 2020 р., 15:30
Сердечно вітаємо Вас із професійним святом – Днем фермера!