10 Червня, 2021 р., 13:15
Вдень 10 червня на Донеччині грози, можливі град та шквали 15-20 м/с (I рівень небезпечності,жовтий).
10 Червня, 2021 р., 13:14
Згідно з наказом Управління Державного агентства рибного господарства у Донецькій області від 17.03.2021 № 47, http://dn.darg.gov.ua/files/11/nakaz_47.pdf  встановлено весняно – літню нерестову заборону на вилов водних біоресурсів на водних об’єктах Донецької області.
10 Червня, 2021 р., 08:40
До 30-річчя Незалежності України на території Краматорського району оголошується проведення фотоконкурсу «Обличчя моєї громади».
09 Червня, 2021 р., 16:28
Шановні платники! Головне управління ДПС у Донецькій області  нагадує, що фізичні особи – платники податків зобов’язані подавати контролюючим органам відомості про зміну даних, які вносяться до облікової картки протягом місяця з дня виникнення таких змін шляхом подання заяви про внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб – платників податків за формою № 5ДР відповідно до пункту 70.7 статті 70 розділу ІІ Податкового кодексу України та пункту 1 розділу IX Положення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 29.09.2017 № 822.
09 Червня, 2021 р., 16:27
За п`ять місяців 2021 року власники та орендарі земельних ділянок – юридичні і фізичні особи Донеччини сплатили до місцевих бюджетів області 485,2 млн грн земельного податку. Переважну частину надходжень отримано від юридичних осіб, які перерахували 445,6 млн грн земельного податку та орендної плати за землі державної та комунальної власності. В свою чергу, фізичні особи перерахували 39,6 млн гривень.
09 Червня, 2021 р., 16:26
Шановні платники! Головне управління ДПС у Донецькій області інформує, що 19.03.2021 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 14.12.2020 № 766 «Про затвердження Змін до Положення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків» (далі - Наказ № 766).
09 Червня, 2021 р., 16:25
Єдиний внесок на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування - це обов’язковий внесок, який сплачують роботодавці з фонду оплати праці найманих працівників. Сплачуючи єдиний внесок, роботодавці гарантують працівникам наявність у них страхового стажу, що, безумовно, є запорукою пенсійного забезпечення у майбутньому. Адже наявність страхового стажу – це обов’язкова умова для отримання пенсійного забезпечення.
09 Червня, 2021 р., 16:23
Донецький обласний дитячо-молодіжний центр за підтримки управлінням сім'ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання ініціює конкурс до Дня Незалежності України. Намалюйте малюнок формату А4 будь-яким стилем за темою – «Україна очима молоді».
09 Червня, 2021 р., 16:21
Коли електролічильник вийшов з ладу або під час ремонту в оселі постає питання: який обрати на заміну. Постачальник електроенергії, газу та енергоефективних рішень YASNO підготував для жителів Донеччини відповіді на поширені питання, які допоможуть зробити правильний вибір.
09 Червня, 2021 р., 15:58
Купівля товару через інтернет, «спасіння» сина від кримінальної відповідальності, заблокована банківська картка – за такими схемами громадяни стали жертвами аферистів. За всіма фактами відкриті кримінальні провадження. «Доброго дня. Вас турбує служба безпеки вашого банку. Ваша картка заблокована. Для розблокування повідомте дані картки та пароль із смс-повідомлення» - приблизно з таких слів почалась афера для 53-річної жінки.