Відділ інформує

27 Січня, 2020 р., 15:33
У жовтні 2019 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) розпочала впровадження нового проекту «Нагальна гуманітарна допомога та підтримка раннього відновлення для уразливих ВПО, людей, які повернулися, та громад, постраждалих внаслідок конфлікту на сході України» за фінансової підтримки Бюро з питань народонаселення, біженців та міграції Державного департаменту Сполучених Штатів Америки.
16 Січня, 2020 р., 15:12
Виконавчий комітет Миколаївської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника юридичного відділу виконавчого комітету Миколаївської міської ради.
27 Грудня, 2019 р., 13:59
Щиро вітаю вас зі світлими, радісними святами, які об’єднують у собі й наше дитинство, і наше сьогодення, і мрії про майбутнє, – з Новим роком та Різдвом Христовим!
24 Грудня, 2019 р., 18:08
Щороку ви першими маєте щасливу нагоду спостерігати на небосхилі спалах яскравої різдвяної зірки. Її промені несуть радість у кожну сім'ю, у кожну домівку. Світле і радісне Різдво – це завжди народження надії на все краще, на здійснення найбільш заповітних мрій і помислів. Цього дня кожен з нас чекає з нетерпінням, прохаючи у Господа благословення та дякуючи Йому за те, що Він зі своєї великої любові та милості послав на землю Спасителя світу.
21 Грудня, 2019 р., 16:02
Від щирого серця вітаємо вас з професійним святом – Днем енергетика!
19 Грудня, 2019 р., 08:20
Від щирого серця вітаю Вас з Днем Святого Миколая!
14 Грудня, 2019 р., 14:14
Щороку 14 грудня ми відзначаємо День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Саме цього дня у 1986 році завершилося будівництво захисного саркофагу над зруйнованим четвертим енергоблоком.