Відділ інформує

28 Березня, 2019 р., 13:44
19 березня 2019 року на базі Миколаївського закладу загальної середньої освіти ІІ-ІІІ ст. № 4 відділом освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту, з метою підтримки творчого потенціалу підростаючого покоління, виявлення вміння конкурсантів переконувати, впливати на аудиторію, продукувати тексти різного типу відповідно до призначення й умов риторичної діяльності, виховувати морально-етичні цінності оратора, почуття національної гідності й патріотизму був проведений ІІ етап обласного конкурсу ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив».
28 Березня, 2019 р., 13:27
11 березня 2019 року на базі Миколаївського закладу загальної середньої освіти ІІ-ІІІ ст. № 4 відділом освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту, з метою виявлення майстерності декламації та творчого потенціалу обдарованих учнів, зацікавлення літературою та культурою, загальнолюдськими й національними духовними цінностями, формування здатності відчувати художнє слово, виховання почуття національної гідності й патріотизму  був проведений ІІ етап конкурсу «Майстер слова».