27 Квітня, 2021 р., 10:32
У ніч на 26 квітня 1986 року вибухнув четвертий енергоблок Чорнобильської атомної електростанції. Внаслідок цього реактор було повністю зруйновано і в довкілля було викинуто велику кількість радіоактивних речовин. За даними організації Союз «Чорнобиль»: із майже 600 000 ліквідаторів, які брали участь у ліквідації аварії, – 10% померли і 165 000 мали інвалідність.
26 Квітня, 2021 р., 16:30
Шановні платники! Головне управління ДПС у Донецькій області звертає увагу, що на облік до контролюючих органів зобов’язані стати нерезиденти (іноземні компанії, організації), які здійснюють в Україні діяльність через відокремлені підрозділи (у тому числі постійні представництва), або придбавають нерухоме майно або отримують майнові права на таке майно в Україні, або відкривають рахунки в банках України відповідно до ст. 6 Закону України «Про платіжні системи та переказ коштів в Україні».
26 Квітня, 2021 р., 16:28
Управлінням боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, Головного управління ДПС у Донецькій області встановлено факти нанесення збитків державному підприємству протягом 2016-2020 років на суму 205,7 млн гривень. У ході аналітичного дослідження співробітниками Головного управління ДПС у Донецькій області було виявлено факти перерахування державними установами коштів на адресу генпідрядника, який має негативну податкову історію з відсутністю основних засобів, кваліфікованого персоналу та технічних можливостей для надання будівельно-монтажних робіт.
26 Квітня, 2021 р., 15:47
За підсумками проведеної зустрічі за круглим столом Миколаївського міського голови Олександра Гадяцького з ліквідаторами аварії на Чорнобильській АЕС, надаємо інформацію головного лікаря   КП «ЦПНСД» Тетяни Холостової щодо пільг у сфері охорони здоров’я на первинному рівні надання медичної допомоги учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і постраждалим з покроковою інструкцією щодо їх отримання
26 Квітня, 2021 р., 14:38
Сьогодні, 26 квітня, минає 35-ть років з тих страшних днів, коли сталася найбільша техногенна катастрофа в історії людства — вибух на Чорнобильській АЕС. Ця катастрофа змінила життя всього людства. Всього за декілька днів  30-кілометрова зона навколо атомної електростанції перетворилася у чорну пустелю, отримавши зловісний статус – Чорнобильська зона відчуження.
26 Квітня, 2021 р., 09:08
У період з 1 по 20 квітня 2021 року державними інспекторами Донецького рибоохоронного патруля проведено 3 рибоохоронних рейди та викрито 79 порушень природоохоронного законодавства, з яких 47 - грубих. Складено 12 протоколів за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення правил рибальства) та шість - за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП (незаконне придбання чи збут водних біоресурсів), оформлено 14 актів виявлення та вилучення безхазяйного майна.
23 Квітня, 2021 р., 18:34
Попередження про небезпечне метеорологічне явище І рівня небезпечності (НМЯ О по Донецькій області) Вдень 24 квітня на території Донецької області очікується гроза, при грозах шквали північно-західного вітру 15-20 м/с. Збережеться до кінця дня 24 квітня. (1 рівень небезпечності, колір жовтий).
23 Квітня, 2021 р., 14:49
23 квітня відбулася 7 сесія 8 скликання  депутатів Миколаївської міської ради. Депутати працювали над  питаннями  згідно порядку денного.
23 Квітня, 2021 р., 14:46
    Підготовка до Великодніх свят вже розпочалася. Кожна господиня ретельно готує свою оселю, наводить чистоту та порядок. Недарма в будь-якому українському регіоні є цей звичай – попорати, впорядкувати усе в хаті та господі до Великодня. Адже для того, аби душа святкувала – має бути відповідним чином підготовлений простір.
23 Квітня, 2021 р., 13:42
Миколаївську  міську  територіальну громаду  відвідала шановна  Віце-маршалек Сейму Республіки Польща Пані Малгожата.