14 Квітня, 2021 р., 09:02
Сьогодні для максимальної зручності та збереження Вашого здоров’я органи Пенсійного фонду області можуть надавати послуги з пенсійного забезпечення мешканцям області в онлайн-режимі. Це можна зробити не виходячи з дому, зареєструвавшись на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України (https://portal.pfu.gov.ua/) за допомогою електронного цифрового підпису або засобами інтегрованої системи електронної ідентифікації GOV ID (за номером телефону або банківської картки).
14 Квітня, 2021 р., 08:59
Онлайн-сервіс дозволяє надати необхідну інформацію завчасно, без будь-яких часових обмежень та додаткового звернення до органів Пенсійного фонду України. З настанням пенсійного віку виплата призначається людині автоматично.
14 Квітня, 2021 р., 08:57
Головне управління Пенсійного фонду в Донецькій області пропонує користуватись Skype-зв’язком  для отримання пенсійних послуг. Сервіс працює згідно графіку прийому громадян. Кожен бажаючий з будь-якого пристрою, підключеного до інтернет-мережі , має можливість через програму Skype звернутись до фахівців територіального управління Фонду області та отримати консультацію з особистих пенсійних питань. Послуга діє на безоплатній основі. Піклуючись про вашу безпеку, рекомендуємо використовувати онлайн-можливості для комунікації та вирішення нагальних питань: https://portal.pfu.gov.ua/
13 Квітня, 2021 р., 15:40
Відповідно до Звіту про результати проведення процедури закупівлі UA-2021-03-24-003015-с від 13.04.2021 укладено договір між Миколаївською міською радою та ТОВ «Доступна ветеринарія» на послуги з відлову тварин (регулювання чисельності та гуманного ставлення до безпритульних тварин) (ДК 021:2015:77610000-9) який оприлюднений на веб-порталі Уповноваженого органу.
13 Квітня, 2021 р., 15:23
До уваги миколаївців та представників органів місцевого самоврядування!
13 Квітня, 2021 р., 15:02
З березня 2021 року штраф за непристебнутий ремінь безпеки в Україні зріс у 10 разів — до 510 грн (трохи більше ніж 15 євро). Донедавна він був найнижчим у Європі — 51 грн (менше ніж 2 євро). Проте рівень користування пасками безпеки в Україні найнижчий, — повідомляє Олексій Білошицький. Джерело: hotline.finance З березня 2021 року штраф за непристебнутий ремінь безпеки в Україні зріс у 10 разів — до 510 грн (трохи більше ніж 15 євро). Донедавна він був найнижчим у Європі — 51 грн (менше ніж 2 євро). Проте рівень користування пасками безпеки в Україні найнижчий, — повідомляє Олексій Білошицький.
13 Квітня, 2021 р., 14:24
На Донеччині тренувались гасити пожежу в лісовому масиві
12 Квітня, 2021 р., 16:24
Негативний результату ПЛР тестування на COVID-19 НЕ ПОТРІБЕН іноземцям та особам без громадянства, які не досягли 12 років.