31 Березня, 2021 р., 11:27
Будь-яка несправність в електропроводці чи порушення правил її експлуатації призводить до виникнення пожежі. Особливо небезпечне коротке замикання, яке виникає при сполученні двох проводів з пошкодженою ізоляцією — проводи нагріваються, виникає іскріння і захисна ізоляція проводів спалахує.
31 Березня, 2021 р., 10:14
Верховна рада України схвалила в другому читанні законопроект про продовження використання цифрових паспортів, який дозволяє електронним паспортам функціонувати нарівні з "паперовими".
31 Березня, 2021 р., 10:06
Дякуючи  ЮНІСЕФ і проекту #Cпільно фахівці з соціальної роботи в Миколаївській територіальній громаді (Донецька область) ще краще працюватимуть, бо у них тепер є нові, сучасні  електровелосипеди. Завдяки новому потужному транспортному засобі працівники зможуть швидко дістатися до своїх підопічних.
30 Березня, 2021 р., 16:14
На порушників дорожнього руху накладено штрафів на суму майже мільйон гривень
30 Березня, 2021 р., 15:40
КП «Сервіскомуненерго» провів роботи з очищення фонтану на площі Енергетиків. Тепер місце відпочинку  мешканців громади біля фонтану виглядає естетично та чекає теплих днів.
30 Березня, 2021 р., 15:15
       Виконавчий комітет Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області за підписом Миколаївського міського голови Олександра Гадяцького, звернувся до Президента України  ЗЕЛЕНСЬКОГО В. О., Прем’єр-міністра України ШМИГАЛЯ Д.А., в. о. директора Державного бюро розслідування України СУХАЧОВА О. О., Генерального Прокурора України ВЕНЕДИКТОВОЇ І. В., Голови Служби Безпеки України БАКАНОВА І. Г., Директора Національного антикорупційного бюро України СИТНИКОВА А.С., Міністра внутрішніх справ України АВАКОВА А.Б., Голови Національної поліції України КЛИМЕНКА І.В. з приводу вжиття заходів та зупинення рейдерського захвату земель комунальної власності сільськогосподарського призначення , а саме:
30 Березня, 2021 р., 13:36
В період з 22.03.2021р. по 26.03.2021р. КП «Сервіскомуненерго» були виконані наступні роботи:
29 Березня, 2021 р., 16:48
Це період, протягом якого забороняється проведення заходів, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою.
29 Березня, 2021 р., 16:23
З 1 квітня розпочнеться весняний призов громадян України на строкову військову службу, який триватиме до 30 червня.