23 Березня, 2021 р., 09:33
Донецький рибоохоронний патруль нагадує, що з 10 грудня 2020 року на водних об’єктах Донецької області встановлено заборону на вилов річкових раків, яка триватиме до 30 червня 2021 року, згідно з наказом Управління Державного агентства рибного господарства у Донецькій області від 25.11.2020 р. № 242 «Про встановлення заборони на вилов раків в рибогосподарських водних об’єктах Донецької області у 2020 – 2021 роках».
23 Березня, 2021 р., 09:30
З першого квітня 2021 року на водних об’єктах Донецької області вступає в силу весняно – літня нерестова заборона на вилов водних біоресурсів.
22 Березня, 2021 р., 14:50
Миколаївська міська об'єднана територіально громада попереджає про неприпустимість підпалів сухої трави.
22 Березня, 2021 р., 12:45
      Шановні мешканці громади!
22 Березня, 2021 р., 09:12
17 - 18 березня в м. Сіверськ проходив Чемпіонат з футзалу серед юнацьких команд 2008 - 2009 р.н.. і 2010 - 2011 р.н.. Турнір був організований за участю Управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації.   Головний суддя турніру - Хоруженко Ігор Валентинович, суддя НК з Краматорська, а ось асистентом судді став 16-ти річний гравець ФК «Авангард ТЕС» Платон Коваленко з Миколаївки.   У турнірі взяли участь 5 команд з дитячо-юнацьких спортивних шкіл та футбольних клубів Донецької області.   Підопічні Олександра Коваленко з ФК «Авангард ТЕC» зайняли два призових місця в різних вікових категоріях: - футболісти 2008 - 2009 р.н.. завоювали 3-е місце, обігравши в півфіналі команду ДЮСШ м Сіверськ з рахунком 5: 1;   - футболісти 2010 - 2011 р.н.. стали чемпіонами турніру, обігравши у фіналі команду ДЮСШ г з Костянтинівки з рахунком 1: 0.   Команда «ДонТЕМ» вітає свого співробітника - начальника виробничо-технічного відділу Олександра Коваленко з черговою перемогою його команди.Миколаївська міська територіальна громада вітає ФК "Авангард ТЕС" і бажає подальших спортивних та життєвих перемог!
22 Березня, 2021 р., 08:36
Дитячий чемпіонат Києва з футзалу завершено. А відбувся він завдяки підтримці, в тому числі, ПАТ «Донбасенерго».ПАТ «Донбасенерго» завжди з радістю допомагала і допомагає молодим талантам, а також регулярно підтримує спортивні заходи і команди.
19 Березня, 2021 р., 14:12
День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення — професійне свято працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення України. Відзначається щорічно у третю неділю березня.
19 Березня, 2021 р., 13:15
ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА І ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ, ВЕТЕРАНИ ГАЛУЗІ!
17 Березня, 2021 р., 15:46
У весняний період багато суб’єктів господарювання, що здійснюють рибогосподарську діяльність на водних об’єктах області, розпочинають процес штучного відтворення шляхом проведення робіт із вселення водних біоресурсів (далі – ВБР) у водні об’єкти. Завдяки цьому формується суттєва частка загальної промислової рибної продукції, а також здійснюється поповнення природних популяцій аборигенних видів риб.
17 Березня, 2021 р., 15:03
Щороку у весняний період триває масова торгівля ранньоквітучими видами рослин, в тому числі занесених до Червоної книги України, які є рідкісними і перебувають під загрозою зникнення.