05 Квітня, 2021 р., 09:25
У лісосмузі наряд виявив вантажівку з деревиною та лісорубів, «озброєних» бензопилами і сокирою. За даним фактом розпочато досудове розслідування.
05 Квітня, 2021 р., 09:21
Краматорський район є найбільшим з районів Донецької області — загальна чисельність населення району понад 560 тис. мешканців, площа території яку він займає - 5 196,1 км.
05 Квітня, 2021 р., 09:18
Донецька область вже розпочала реалізацію низки проєктів у рамках президентської програми «Велике будівництво»-2021. Про це голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко повідомив на брифінгу у Краматорську сьогодні, 2 квітня.
02 Квітня, 2021 р., 14:34
02 квітня . за  ініціативою працівників виконавчого комітету Миколаївської міської ради  та Центру надання адміністративних послуг з залученням працівників дільниці зеленого господарства ЖЕД КП "Сервіскомуненерго" були висаджені 15 берізок. В майбутньому ці красуні будуть прикрашати вулиці рідного міста та створювати гарний настрій для  мешканців громади.
02 Квітня, 2021 р., 14:32
Державна податкова служба України з 1 січня 2021 року запровадила електронне інформування органів місцевого самоврядування.
02 Квітня, 2021 р., 14:16
 У вересня 2020 року Кабмін затвердив нові бланки посвідчень водія та свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу. Але видавати їх почали лише з 1 квітня 2021 року, — повідомляють у Головному сервісному центрі.
02 Квітня, 2021 р., 13:50
Сьогодні, 2 квітня, для жителів Миколаївки відбудеться інформаційна онлайн-зустріч по запуску акції «Посади своє дерево".
02 Квітня, 2021 р., 13:42
Шановні громадяни, звертаємо вашу увагу: нещодавно парламент прийняв закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту лісів, запобігання пожежам на землях лісового та водного фонду, торфовищах та на землях інших категорій», який дозволить протистояти загорянню на природних територіях. Законом заборонено випалювання сухої рослинності у прибережно-захисних зонах: уздовж річок, навколо водойм та на островах; уздовж морів, морських заток і лиманів та на островах у внутрішніх морських водах.
02 Квітня, 2021 р., 13:28
З 20 по 31 березня у селі Серебрянка на Донеччині проходив тренінг «Організація та промоція підготовчих курсів» для освітян, які працюють зі вступниками з тимчасово окупованих територій (ТОТ) та прифронтової зони.
02 Квітня, 2021 р., 08:39
Держрибагентство вітає усіх з початком весняно-літньої нерестової кампанії і, користуючись нагодою, продовжує презентувати РИБНИЙ календар, присвячений одним з найцікавіших мешканців українських водойм.